"Немита рашка з кривавим ножем": Дурнєв обурився варварством росіян в цивілізованому світі

6 квітня 2022, 12:10

Триває 42 день повномасштабної війни, і Україна продовжує відважно боротися не лише за себе, а й за весь цивілізований світ.

YouTube-блогер Олексій Дурнєв поміркував про те, як гуманна цивілізація та здоровий глузд переважають над варварством та божевіллям росіян.

Свої думки Льоша виклав у пості в Instagram.

"Гуманна цивілізація завжди перемагає варварство. На зміну людині з кийком приходить фрілансер із коворкінгу, якому не цікава війна та примус. Він хоче комфорту, зручний стрімінговий сервіс, і щоб від нього відчепилися бовдури без мізків. Це еволюційний процес, що триває протягом усієї нашої історії. Природний процес. Закон", - розказав він.

За словами Дурнєва, спалахи варварства відбуваються навіть в епоху колонізації космосу.

 
"Добридень, немита рашка з кривавим ножем", - звернувся Дурнєв до росіян

"Створення завжди перемагає руйнування. Саме тому ми з вами живемо у будинках з каналізацією та вінілом, а не спимо під мертвим ведмедем в болоті. Люди більше люблять, аніж ненавидять. Теплі почуття не такі сильні, як жорстокість, але вони стабільніші, стійкіші та триваліші. Люди мають ресурс любити нескінченно. Ненавидіти – ні", - зазначив Олексій.

"Тому божевільні диктатори, які йдуть війною, немічні та жалюгідні. Їхнє тіло гниє ще за життя. І війна – це єдиний інструмент демонстрації сили. Коли член не встає, хочеться підняти велику ракету", - пояснив він.

Дурнєв також зазначив, що здоровий глузд завжди перемагає божевілля. Іноді неможливо вилікувати тих, хто загруз у брехні, ідіотизмі та пропаганді. Але їх, за словами блогера, насправді й рятувати не треба.

 
Обличчя Олексія, коли підписники з росії, які піддалися пропаганді, пишуть йому тупі коментарі та повідомлення

"Інтелект і логіка будують корпорації, створюють ринки, розробляють програми, винаходять ліки та придумують рецепти. А тупість будує лише фантастичні теорії змови. Вона простіша і доступніша, тому вразливіша. Розумні завжди керували і керуватимуть дурнями. Напевно, природа не хотіла панькатися з ідіотами. Її можна зрозуміти", - розказав він.

Нагадаємо, раніше Дурнєв висловив свою патріотичну позицію і перейшов на українську. Він також закликав носіїв державної мови допомагати тим, хто досі спілкується російською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дурнєв висміяв істерики та скиглення "російських колег"

"Тупі, забухані раби": Мозгова пояснила, за що росіяни ненавидять українців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів