"Борщ, келих вина і свобода": Дурнєв розказав про післявоєнні радощі

13 квітня 2022, 15:30

Впродовж війни YouTube-блогер Олексій Дурнєв, як і кожен українець, переосмислив свої цінності та змінив ставлення до життя.

Льоша розказав, як важкі часи вчать нас цінувати по-справжньому важливі речі, і закликав радіти дрібницям відтепер і в мирному майбутньому.

Про це він докладніше написав у пості в Instagram.

"Думаю, коли ми знищимо орду і почнемо відбудовувати нашу прекрасну країну, навколишній світ сприйматиметься нами інакше. Усі почуття будуть загострені. Ми почнемо цінувати просте та звичне", - припустив Дурнєв.

 
Олексій впевнений, що після війни українці радітимут навіть дрібницям

"Погуляти вулицями Києва, з'їсти вареники у ресторації Львова, напитися на одеському пляжі ще в обід. Це були радісні, але досить звичні для нас речі. Прості. Любі. Святкові. Сьогодні вони здаються справжньою розкішшю. Ми обов'язково повернемося до них, але, думаю, почнемо насолоджуватись вдвічі сильніше", - запевнив він.

За словами Олексія, важкі спогади війни не дозволять нам нудьгувати в добробуті.

"Вірю, що ми, громадяни прогресивної держави, не будемо розбещеними. Тому що українці тішаться не матеріальними цінностями, а відчуттями – свободи, сили, самовираження. Це наші скарби. Відстоїмо та помножимо їх", - закликав блогер.

"А уявіть, якщо до цього ще додати борщ на терасі з пампушкою і келих вина... Заздрю сам собі", - оголосив Дурнєв плани на майбутнє.

 
Сподіваємось, зовсім скоро, Льоша, як і більшість українців, нарешті зможе видохнути й трохи прибалдіти

Нагадаємо, нещодавно Олексій Дурнєв поміркував про те, як гуманна цивілізація та здоровий глузд переважають над варварством та божевіллям росіян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дурнєв висміяв істерики та скиглення "російських колег"

Дурнєв закликав підтримати російськомовних, які переходять на українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів