Віктор Павлік розповів, хто із колег у росії зв'язувався з ним під час війни

16 квітня 2022, 12:30

Співак Віктор Павлік розповів, чи спілкується він, відколи почалася війна, з колегами, що мешкають у росії. Зі слів артиста, таких людей "можна порахувати на пальцях".

Про те, коли він виїхав із Києва та чим займається зараз, Павлік розповів "Зірковому шляху".

Зі слів Віктора Франковича, він до останнього не вірив, що буде війна, і навіть перші вибухи 24-го лютого були йому схожі на якісь святкові салюти. Дружина ж, Катерина Репяхова одразу все зрозуміла.

"Дружина перша забила тривогу, що треба спасати дитину в першу чергу. Думали і думаєм про дитину, тому що це наш зміст життя", - поділився артист.


 
До війни Віктор Павлік із сім'єю мешкав в орендованій квартирі на Позняках
фото з instagram павліка

Родина виїхала з Києва того ж дня, і шлях на захід країни забрав у них три доби.

Відколи Катя з маленьким сином поїхали до рідних, які мешкають в Ізраїлі, співак за ними сумує, але йому і легше, що дружина та син у безпеці. Сам він без діла не сидить, а підтримує українців піснями.

"Їжджу по волонтерських центрах, по підрозділах, підготовка бійців до відправлення на фронт, шпиталі у різних містах Західної України, в основному це волонтерські центри - їх більше, їх багато, майже в кожному місті", - розказав Павлік.

Достукатися до російських колег артист не намагається. Із ним же від початку війни зв'язувалося лише двоє.

"Знайти з ними якийсь коннект і сказати "ти поганий, ти погана", я не намагаюся. Кожному Бог суддя. Кожен собі вибирає своє", - пояснив Павлік.

 
Для артиста це перша тривала розлука з дружиною та маленьким сином

"Олексій Глизін і Коля Трубач.Тим більше, Коля українець. Ну, він давно переїхав до росії, давно переїхав у москву. І, звичайно, писав мені багато. Питався, "як, що, чи ти здоровий, чи все нормально". Ну, звичайно, писав, що дуже хвилюється "за тебе, за українців, за бітьківщину" і так далі", - розповів він.

Чи не збирається Трубач повертатися до України, Павлік не питав. Мовляв, той сам знає, що робить і як йому жити.

"А Олексій, Льоша Глизін нечасто, але за цей період раза два мені телефонував, писав у вотсап: "Як так? Як таке може бути? Це ж неможливо!" Я кажу: "Льоша, так є". Висилав йому дуже багато різних фотографій, різних відео. Він, як то кажуть, охав-ахав. Каже "ну як так, у 21-му сторіччі... 2022-ий рік надворі... Все прогресивне людство, все цивілізовано, невже не можна знайти якісь крапки дотику тощо". Я кажу: "Льоша, про що ти говориш? Які крапки дотику? Ти подивися, що в нас робиться, як все по-звірськи", - розказав він.

Глизіна Павлік вважає хорошою людиною.

"Пам'ятаю, як у мирні часи приїжджав на Україну, то як він виходив із літака чи з поїзда, перше, що він кричав, це: "Хай живе Степан Бандера та його жінка Параска!".. Хто би міг подумати, що колись таке станеться", - зізнався артист.

 
Фото з тих часів, коли Глизіну, мабуть, вважалося дуже дотепним кричати про Бандеру...

До слова, Олексій Глизін, який публічно не висловлювався щодо війни росії проти України, у березні виступав на концерті, присвяченому "годовщине вхождения Республики Крым и города Севастополь в состав России", пише "29ru". Гаслом концерту було "Своих не бросаем". Окупований півострів артист у попередні роки теж неодноразово відвідував.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна нещодавно розповідала, що деякі російські селебріті жалілися їй на погрози влади. Мовляв, вони просто бояться розтулити рота.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Непереможна Україна": Павлік, Сумська, Бужинська, Білик та інші зірки об'єдналися для пісні-молитви. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів