"Дивилася в дзеркало і розуміла, що щось не те": Єфросиніна згадала, як не могла їсти в перші тижні війни

20 квітня 2022, 20:00

Телеведуча Маша Єфросиніна зізналася, що їй, як жінці, яка до війни дуже багато уваги приділяла власній зовнішності, зараз видається неприродним чепуритися. У зірки немає сил на спорт, а перший час вона взагалі не могла їсти.

Про те, як важливо зараз кожному дбати про свій психологічний стан, вона говорила в інтерв'ю "ЖВЛ".

"У мене перші три тижні не було апетиту, і я, людина, яка все своє життя мріяла бути тонкою-дзвінкою і присвятила тому... скільки себе пам'ятаю - режими, дієти, спорт - навіть я дивилася в дзеркало і розуміла, що щось не те. Не було в мене апетиту, не лізло. Якщо я в себе щось під крик чоловіка запихувала, воно лізло назад", - поділилася Маша.

 
На відео, які Маша записувала на початку війни, дуже помітно, як вона змарніла
скріншот із instagram єфросиніної

"Спортом я не можу займатися, в мене немає сил. Просто їх немає. Я багато намагаюся з дітьми ходити пішки. У нас є таке правило: всюди, де можна дійти, ми йдемо, ніякого транспорту, ніяких допоміжних штук, ми ходимо пішки. Апетит трохи є, але щоб вижити і щоб були сили працювати", - зазначила вона.

Зі слів Єфросиніної, все те, що її хвилювало раніше, стало неважливим тепер.

"Якби мені сказали, що я буду виходити з брудною головою, з защіпками, повністю вмитою, без мейку 5-8 разів на день у прямі ефіри, я б посміялася. Навіть мені моя мама і моя донька кажуть "приведи себе до ладу", я кажу "не можу". Я не можу зараз підійти до дзеркала, зробити мейк, зробити хайлайти, напуцькати рум'яшок, підвести очі. Це буде якось неприродньо для мого стану зараз", - пояснила вона.

 
Мейкап, здорове харчування, спорт - зараз телеведучій не до того, як і багатьом українкам

Маша закликала всіх прислухатися до себе і чинити так, як інтуїтивно здається правильним.

"Робіть що відчуваєте. Чхати на всіх. Чхати на всіх, хто що скаже. Хочеш вбратися - вберися в усе найкраще! Треба це кудись виштовхувати", - наголосила вона.

Як зізналася Єфросиніна, вона дуже не хотіла їхати з України. Зірка довго залишалася у Львові, де допомагала біженцям. Рішення таки виїхати за кордон із дітьми телеведуча прийняла лише тоді, коли психологічний стан 7-річного сина Сашка став викликати серйозне занепокоєння.

"Настав час уперше в житті обрати материнство. Як би зараз це дивно не звучало, бо найросповсюдженіша фраза "я плохая мать" уперше в житті прийшла мені в голову саме в цей час. Я затягнула надто довго страждання моїх дітей і небезпеку. Тому що я - "плохая мать" і займаюся справою свого життя", - поділилася вона.

 
Єфросиніна з сином

Власне, тепер Маша й сама усвідомлює, що за кордоном, де вона може привертати увагу світу до війни в Україні та помагати збирати донати, вона значно ефективніша. Та й діти зрештою почали нормально спати. Чоловік Єфросиніної, Тимур Хромаєв залишився вдома.

"Він у теробороні, він чергує, в них є чергові часи там у всіх чоловіків. У позачергові часи він багато працює з нашим дружастіком Притулою - броніки, тепловізори, гуманітарка - чим тільки не займається", - розказала зірка.

Нагадаємо, у теробороні столиці служить і чоловік Олі Полякової.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Єфросиніна відреагувала на внесення її до списку ворогів росії

"Не можна себе звинувачувати": Єфросиніна закликала українок не стримувати емоцій. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів