"Ми є свідками величезної людської трагедії": Галкін пообіцяв віддати українцям частину грошей з концертів в Ізраїлі

— П'ятниця, 22 квітня 2022, 19:00

Російський гуморист Максим Галкін, який разом із дружиною Аллою Пугачовою та двома дітьми ще в березні виїхав із росії, повідомив, що частину прибутку від свого туру Ізраїлем передасть на потреби українських біженців. 

Про це він оголосив у своєму Instagram, анонсуючи концерти в країні, де зараз живе. 

"Ми живемо з вами у непрості часи. Ми є свідками величезної людської трагедії, гуманітарної катастрофи світового масштабу. Коли мільйони українців втрачають свій дах, втрачають свої будинки, вимушені покидати свою батьківщину. Не мають засобів до існування. Тому я вирішив частину грошей, які я зароблю під час концертного туру Ізраїлем перерахувати на допомогу біженцям", - зазначив Галкін.

 
Галкін вирішив допомогти українським біженцям, але якою саме сумою - не уточнив 

Утім пізніше Галкін записав ще одне відео, в якому пояснив, чому поїхав "відпочити" до Ізраїлю, та запевнив, що не зраджував російського глядача. 

"24-го лютого я виставив антивоєнний пост. Я був у Москві, не в Ізраїлі. Протягом двох наступних днів влада заборонила моє обличчя у рекламних паузах, у мене зірвалися усі рекламні контракти, які були до кінця року.

Також я втратив концертні гроші, тому що місцева влада та ФСБ стали забороняти мої концерти у містах. Ми перенесли концерти на осінь, але це саме стало повторюватися і з осінніми концертами. І я вирішив поїхати відпочити в Ізраїлі. І заодно дати тут концерти.

Не звинувачуйте мене у зраді. Просто розмежовуйте у себе в голові владу і батьківщину. Я батьківщину ніколи не зраджував", -  ̶р̶о̶з̶ч̶а̶р̶у̶в̶а̶в̶ ̶ заявив Максим. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru)

Нагадаємо, раніше Галкін обурювався через те, що російські ЗМІ пишуть про нього та Пугачову відверту брехню. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Канікули не вважаються еміграцією": Пугачова заявила, що повернеться до росії

"Я не зможу називати війну якимись іншими словами": Хаматова пояснила, чому вона не в росії, та висловила надію, що "сильний" путін визнає помилку

Артистам, які виступали проти війни, заборонять давати концерти в росії – ЗМІ

"Без паніки, скоро повернуся": Ургант із родиною виїхав з росії


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів