"Не дозволяйте ворогу перетворити нас на біороботів": Бадоєв закликав перемогти себе, жити і працювати

28 квітня 2022, 16:00

Режисер Алан Бадоєв звернувся до українців із закликом не відкладати життя на потім.

Кліпмейкер на власному прикладі розповів, що війна робить із "людиною всередині нас", та чому соромитися жити – це не вихід.

Звернення Бадоєв опублікував у своєму Instagram.

ожен живе у стані війни більш як 60 днів, коли нема правил чи впевненості у завтрашньому дні… Ми живемо у стані повільного емоційного та фізичного катування. А це дуже виснажує все, що прийнято називати "людиною", – говорить Алан.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alan Badoev (@alanbadoev)

Бадоєв зауважив, що з моменту першого вибуху його організм перетворився на камінь та "вимкнув" всі емоційні процеси. І хоча, на думку режисера, саме це допомогло вижити в перші дні, відсутність емоцій наразі має руйнівні наслідки для нього.

"Вимкнення" зачепило глибокі процеси. Війна відмінила мене як людину, якою я був. Чуттєвість, вміння бачити ясно, знаходити хороше у всьому… реагувати на емоції та потреби інших людей… Все це зникло!", – розповідає режисер, додаючи, що на заміну людині прийшов "біоробот із стресу та бажання вижити".

"А ще постійне почуття провини за кожного, хто загинув. Неможливо пробачити собі посмішку, адже десь в цей момент зовсім близько війна вбиває ще одну людину… Бетонна плита так давить на серце, що воно перестає реагувати та відчувати", – впевнений Бадоєв.

 
До слова, режисер є у списку тих, кому заборонили в'їзд до росії на 50 років
фото instagram Алана Бадоєва

Кліпмейкер переконаний, що так далі не можна. Алан радить не забувати, що кожен день під час війни – це і є день нашого життя. Тому не можна дозволяти комусь вкрасти його.

"Згадайте, хто ви, в чому ваша сила і почніть її застосовувати", – радить артист підкреслюючи, що робота, яку багато людей втратило після початку війни, це лише форма нашого таланту. Мовляв, зараз є нагода знайти нову корисну та доречну форму цього таланту.

"Робота дуже важлива для нашої перемоги. Це підтримка себе, підтримки армії, основа економіки країни… Вдосконалюйтесь: вчіть мови, дивіться та читайте семінари, збирайте себе нового кожну вільну хвилину", – говорить Бадоєв.

 
Бадоєв спершу, як і більшість публічних українців, закликав росіян не мовчати, однак потім зрозумів наскільки це марно

Кліпмейкер впевнений, що після перемоги настане час для "нас нових", тому радить ставити маленькі цілі та рухатись до них.

"Скажу відразу – це важко… Але короткі цілі – наше спасіння… Аби бути корисним країні треба "бути", а не існувати. Як би боляче це не було, помічайте весну", – каже він.

Режисер радить наповнювати себе якоюсь ціллю, завданням, новими знаннями. Також серед важливих порад – відмова від соцмереж. Бадоєв упевнений, що достатньо просто переглядати промову нашого президента, аби розуміти, що відбувається.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alan Badoev (@alanbadoev)

Наостанок кліпмейкер радить тим, у кого є діти, піклуватися про них та їхній добробут. Адже саме майбутнє покоління зробить нашу країну прекрасною.

"Пам’ятайте, ваше життя – це життя нашої країни, нашої армії, нашого спадку. Ми переможемо, але треба спершу перемогти себе та жити!", – підсумував він.

Нагадаємо, Бадоєв нещодавно повернувся до Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ми тобі тут все дамо": Бадоєв зізнався, що після початку війни його кликали до москви

"Щодня виправлятиму цю помилку": Бадоєв пошкодував, що вважав себе людиною світу, та назвав росіян виродками

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів