Тайстра, свитка та кептар: цікавинки образів Kalush Orchestra для Євробачення

2 травня 2022, 19:00

Гурт Kalush Orchestra, який невдовзі представлятиме Україну на Євробаченні, підкорив своїх фанів не лише музикою. Зовнішній вигляд хлопців – справжня енциклопедія української етніки.

Саме тому над образами артистів працювала команда професіоналів, серед яких стилісти Ульяна Редкіна та Назар Дідик, а також етнографка Роксоляна Шимчук та художниця по костюмах Ольга Карпів.

У коментарі музичному порталу Музвар, Ольга розповіла, що для кожного учасника гурту намагалися скласти по кілька варіантів образу для півфіналу та фіналу Євробачення. У кожному з них обов'язково повинні бути присутні українські елементи.

 
Сценічний одяг хлопців можна здавати в музей української етнографії
фото із сайту eurovision.tv

Наприклад, образ соліста колективу Тимофія Музичука повністю відтворює гуцульський стиль. Гордість луку – старовинний сердак (верхній одяг), який принесли Ользі Карпів та сказали: "Я відчуваю, що він має бути у вас".

А от образ фронтмена Олега Псюка вибудуваний довкола рожевої панами, до якої додали буковинський кептар (жилетка) та яскраву сорочку.

 
Панама стала взнаваним елементом образу Олега

Образи музикантів містять у собі чимало ледь помітних деталей. Наприклад, беквокаліст Саша Таб має автентичну колекційну буковинську торбину, яка також зветься тайстрою. А ще традиційну українську хустку у вигляді бандани. Останній елемент був доданий з ініціативи самого музиканта.

 

Нагадаємо, Kalush Orchestra виступатиме у першому півфіналі Євробачення, який відбудеться 10-го травня у Турині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чим не номер для Євробачення: Сеітаблаєв із побратимом вшкварили танок під "Stefania" Kalush Orchestr

"Дякуємо, Анджеліно": Jerry Heil і Kalush Orchestra експромтом заспівали про Джолі. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів