Лідер Kalush Orchestra розповів, чи готовий він стати до зброї

14 квітня 2022, 11:30

Гурт Kalush Orchestra, який через свою участь у Євробаченні отримав тимчасовий спецдозвіл на виїзд із України, повернеться одразу ж після конкурсу.

Чи готовий він воювати проти російських загарбників, і як музиканти допомагають батьківщині зараз, розповів лідер колективу Олег Псюк.

Він став гостем програми "Слава +".

На думку Олега, те, що Україна під час війни таки візьме участь у Євробаченні, є правильним кроком.


 
Kalush Orchestra перебувають у закордонному турі перед Євробаченням та беруть участь у концертах для збору коштів на допомогу Україні
фото з instagram Kalush Orchestra

"Я думаю, що зараз будь-яка активність, яка може Європі про нас іще раз нагадати, вона доцільна і потрібна", - наголосив він.

Музикант зізнався, що, на жаль, за правилами конкурсу, їхній виступ із композицією "Stefania" не зможе бути політизованим.

"Але слідкуйте. Щось та й побачите", - заінтригував він.

Як розказав Псюк, зараз він активно займається волонтерством, а один із музикантів Kalush Orchestra служить у теробороні. Артист відповів на питання, чи готовий він, що його призовуть до війська.

 
Що ж, меседж про руський корабель зі сцени конкурсу навряд чи пролунає, але щось цікаве таки буде...

"Я готовий. Тікати не буду точно. Але можна сказати, що я точно на своєму місці зараз корисніший для країни, ніж там зі стволом буду. Через те, що я навіть у армії не служив", - зізнався він.

Попри те, що букмекери впевнено віщують українцям перемогу в цьогорічному Євробаченні, Олег від прогнозів утримався. Мовляв, займуть те місце, яке потрібно зайняти.

Нагадаємо, Kalush Orchestra виступатиме у першому півфіналі 10-го травня під номером 6. Як відомо, росію через війну проти України з конкурсу виключили.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ексучасник нацвідбору на Євробачення поїде на конкурс у складі "Kalush Orchestra"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів