"Спільна мета - дати по сраці окупантам": Дурнєв закликав українців до єднання

9 травня 2022, 10:15

YouTube-блогер Олексій Дурнєв з перших днів війни мотивує українців не падати духом і налаштовує на позитивний бадьорий лад.

У пості в Instagram він закликав підписників підтримувати один одного та залишатися гідними й гордими попри всі труднощі.

"Шановні, я захоплююся тим, як ми всі об’єдналися. Звичайно, я знав, що українці сміливі та сердечні люди, але ця клята війна відкрила в нас приховані резерви. Ми ніби дістали з шафок таємну міць, щоби розбити погань", - написав Льоша.

 
Дурнєв закликав українців об'єднатися, щоби війна швидше закінчилася нашою перемогою

"Тепер із подвійною пристрастю ми хочемо жити, любити, робити круті проєкти, розвивати бренд України та просувати свою неньку на світовій арені. Ми підтримуємо та захищаємо один одного. Це важливий виток в історії, який показує нашу небайдужість до свого, рідненького. Ви це відчуваєте? Будь ласка, збережіть в собі це", - наголосив він.

За словами блогера, коли буває важко і просинається велике бажання посваритися із перехожим через мову, вилаятися на родичів через різні погляди на хід війни, психанути на партнера, тому що він недостатньо патріот або надто радикальний, необхідно пам'ятати про нашу єдність.

 
В інтерв'ю УП Олексій казав, що зневажає росіян та вважає їх покидьками

"Пам'ятайте, як важливо бути залізним гвинтиком у механізмі нашого опору. У нас у всіх спільна мета - дати по сраці окупантам і відстояти свою волю та гідність.Посилайте нахер, якщо вам кажуть "росія топ", будьте емпатичними з тими, хто у вашій команді... Будьте гідними та гордими, міцно стиснувши руки з іншими українцями. Не дозволяйте нікому нас роз'єднати. Почуття єдності - найкраща вакцина від вірусу під назвою "імперські замашки бовдура", - закликав Дурнєв.

Нагадаємо, нещодавно Олексій дав поради, як стати найкращим другом України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Критика руйнує бажання": Дурнєв закликав підтримати російськомовних, що переходять на українську

Дурнєв висміяв істерики та скиглення "російських колег"

"Борщ, келих вина і свобода": Дурнєв розказав про післявоєнні радощі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів