"Тут нема моєї реальності": Луна оголосила, що повертається з Франції до України

12 травня 2022, 16:30

Співачка Крістіна Бардаш, aka Луна, яка під час війни виїхала до Франції, але дуже сумує за чоловіком та за Україною, вирішила повернутися.

Що спонукає її так вчинити, вона пояснила у Instagram.

"А ось я вже зібрала раму, трішки пожила у Європі та згадала, чому поїхала з Америки 10 років тому, хоча приїхала туди як біженка під час правління яника….) Я поїхала від того, що страждала, знаходячись не на своїй землі …це складно пояснити, але я впевнена, є люди, які зрозуміють …Таке відчуття, ніби ти є дерево, яке відірвалось від свого коріння", - написала Луна.

 
Співачка повертається до Києва
фото з instagram луни

Зі слів артистки, за кордоном можна надихнутись, отримати освіту, відвідати чудові музеї, інтегрувати свій бізнес та знайти нових друзів. Але творити не вдома вона не може.

"Я тут знаходжусь у епіцентрі мирного життя, в якому немає моєї реальності, такої рідної, вільної, драматичної, але моєї … тож я повертаюсь в Київ тепер вже не на 2 тижні, я просто повертаюсь додому, бо мені там є чим зайнятись, бо там я розумію себе та розумію, що і як я хочу робити. І ця любов назавжди", - підсумувала Крістіна.

Також Луна поділилася фото, зробленим 2-го березня в потязі "Київ-Ужгород". Вона зізналася, що то була перша ніч після початку війни, коли їй вдалося заснути від утоми, хай і на підлозі.

 

Нагадаємо, за музиканта Олександра Волощука Луна вийшла влітку 2021-го. Виконавиця виховує сина від Юрія Бардаша, з котрим вони розходилися з мегагучним скандалом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Києве мій, я так скучила": дружина Остапчука повернулася до столиці та зізналася у коханні

Дружина Павліка заговорила про повернення до України, але в Київ поки не збирається

"Давно не їздила в потягах": Онуфрійчук розказала, нащо повертається в Київ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів