Сумська розказала, чому не їде з Києва, та прокоментувала мовчання доньки у Москві

22 березня 2022, 12:45

Протягом усієї війни актриса Ольга Сумська разом із чоловіком Віталієм Борисюком і молодшою дочкою Ганною залишаються в Києві і їхати звідти не збираються.

Вони допомагають волонтерам, чим можуть, і сподіваються, що їхня творчість ще згодиться на рідній землі.

А от мовчання старшої доньки Антоніни Паперної, яка живе з чоловіком і дітьми у Москві, Cумська називає болючим питанням та залежністю від обставин.

Про все це артистка розказала KP.ua.


"Я в Києві, якщо це можна назвати, у безпеці… Хтось має залишатися вдома, щоб Київ відчував цю підтримку від киян. Коли лунають сирени, ховаємось у коридорі, за принципом двох стін. Іноді спускаємось у паркінг. Молитва заспокоює", - зазначила Ольга.

 
Ольга з чоловіком переживають війну у столиці. Коли чують повітряну тривогу - ховаються у коридорі або спускаються у підземний паркінг

"Я розумію, що залишатися в столиці небезпечно, але прилітає всією Україною, а за кордон без чоловіка ми з дочкою не поїдемо. Віталій за віком ще має залишатися в Україні у цій ситуації", - пояснила своє рішення актриса.

Через два дні після початку війни померла мати Сумської, Ганна Іванівна. Ользі довелося шукати людей, які допомогли їй поховати матір на кладовищі.

"Поховати маму під час бомбардувань виявилося нелегко. Але знайшлися добрі люди завдяки Фейсбуку, шанувальники таланту заслуженої артистки України Ганни Іванівни Сумської, котрі за два дні все зробили для мене в режимі онлайн (оформлення документів). За це я їм дуже вдячна", - повідомила актриса.

 
У жовтні минулого року Ганні Іванівні Сумській виповнилося 88, і на її День народження сюрпризом завітала Тоня з Москви

"Багато хто з померлих просто залишався вдома кілька діб, бо ритуальна служба не могла доїхати. Мені тоді зателефонували кілька знайомих, у яких померли родичі, і вони їх тримали на балконах! Звичайно, я намагалася домовитись із представниками служби, щоб вони хоч якось допомогли їм. Ми поховали нашу матусю гідно, з молитвою священика, на Байковому цвинтарі біля нашого папи В'ячеслава Сумського", - розказала Ольга.

На запитання, чим вони з чоловіком Віталієм Борисюком зараз займаються, Сумська відовіла:

"Зараз займаюся комунікацією в Інстаграм і Фейсбук, волонтерю цілий день онлайн, з'єдную людей, розшукую разом з аудиторією втрачених родичів українців у багатьох постраждалих містах. У нас у домі є громада та своя тероборона, наші мужні чоловіки, які вирішують усі необхідні питання. Віталій також допомагає з перевезенням гуманітарки Києвом. Намагаємось бути корисними в цей час, як можемо".

 
Поки акторство на паузі, Сумська допомагає волонтерам

"Навіть не знаю, коли ми зможемо вийти на сцену, на знімальний майданчик. У мене якраз планувалася прем'єра нової вистави та продовження зйомок у двох фільмах. Звісно, ​​все зупинилося. Не знаю як буде. Хочеться вірити, що мистецтво театру та кіно житиме!.. Ми готові, якщо буде можливість. Для наших ЗСУ, для лікарів! …Творчі зустрічі, просто спілкування багато дає людям. Це було би чудово. Хоч би якими були страшні події, але піднімати бойовий дух людей потрібно саме мистецтвом", - додала актриса.

 

Старшу доньку Сумської, Тоню Паперну у мереж звинувачують у мовчанні. З початку війни вона не сказала жодного слова у своєму Instagram і не запостила жодної сторіс.

"Тисячі сімей потрапили в такі обставини, коли їхні родичі живуть у країні-агресора, бо так склалося життя. Сьогодні ми повинні об'єднатися, а не цькувати один одного. Моя старша дочка всім серцем переживає за нас, за Україну... Болюче питання", - сказала про це Сумська.

 
Антоніна одружена з російським актором Володимиром Ягличем і має від нього дочку і сина

"Тотальна залежність від обставин, у яких перебувають і найголовніше – двоє дітей, за яких вони з чоловіком відповідальні. Виплакала всі сльози, дзвонить сто разів на день, щоб дізнатися, як ми. А ми вдома, ми в Україні. І ми переможемо! Віримо всім серцем!", - наголосила актриса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Андрій Шевченко: Ми захищаємося. Ми боремося. Ми мусимо. Ми не маємо іншого вибору

"Люди - прекрасні": американська зірка Віра Фарміга читає вірш Василя Симоненка. ВІДЕО

"Я не зможу називати війну якимись іншими словами": Хаматова пояснила, чому вона не в росії, та висловила надію, що "сильний" путін визнає помилку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів