POSITIFF відповів на закиди щодо стосунків із Сахневич

24 травня 2022, 14:10

Виконавець Олексій "POSITIFF" Завгородній, котрому після розлучення приписували вже не один роман із зірковими кралечками, відповів на закиди щодо стосунків з танцівницею Юлією Сахневич.

У інтерв'ю програмі "Ранок з Україною" артист, який перебуває на заході України, також розповів, чи заробляє він зараз і які добрі справи робить.

Зі слів Позитива, саме Юлія допомагає йому з акцією, спрямованою на підтримку українських дітей.

 
На знімку Завгородній поруч із Сахневич
фото з instagram tanci1plus1

"Між нами точно… Ми дуже добре товаришуємо, і вона дійсно тут поруч з нами. Навіть акція "Діти - дітям" проходить за її підтримки, вона багато чого вигадала і допомогла, за що я їй дуже вдячний. Ми дійсно бачимось, ми дійсно поруч… Але крім цього я нічого не казатиму. Думаю, що це не на часі", - заінтригував він.

Із заробітками, як і в більшості артистів, у Завгородього нині не дуже.

"Я точно знаю, що зараз у артистів дуже складно з гонорарами, і всі, насправді, всі кошти, які там вони приймають, то це точно не для них. Зараз все дійсно йде на ЗСУ і туди, куди вони (артисти - ред.) дійсно їх збирають", - запевнив Завгородній.

"Знаю, що наразі артисти в нас працюють усі безкоштовно. І це правильно, я гадаю", - додав він.

 

"Я тільки витрачаю зараз гроші, точно не заробляю. Але я розумію, що багато людей зараз в такому ж становищі, тому... Є моменти, які, наприклад, зараз необхідно пережити, і ми це робимо. Як наразі живуть артисти на заході країни, багато кому надала кватиру рідня. Я знімаю, але за невеличку суму", - поділився він.

Нагадаємо, раніше артист засудив чоловіків, які виїхали з країни, та пояснив, чому лишився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

POSITIFF присвятив трек російським блогерам, які підтримують війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів