Міка Ньютон про мовчання Тані Терехової: Як підтримувати ворога, коли відбувається геноцид твоєї нації

24 травня 2022, 18:20

Співачка Міка Ньютон прокоментувала той факт, що її близька подруга - донька депутата Андрія Деркача та невістка Володимира Литвина, Тетяна Терехова досі нічого не казала про війну.

Ставлення до мовчання журналістки і телеведучої, із якою артистка дружить понад 10 років, Міка висловила у нещодавньому інтерв’ю.

Зі слів співачки, після початку війни вони із Тереховою ніяк не контактували.

"Не спілкувалися взагалі. Після того, як почалася війна, я думала лише про свою сім’ю, свою сестру (сестра співачки служить у ЗСУ – ред.) і про Україну, що буде… Із Танею ми взагалі не спілкувалися", – сказала вона.

 
фото instagram Міки Ньютон

Водночас артистка не приховує певного розчарування через мовчання подружки.

"Мені б хотілося, щоб всі підтримували Україну від душі. Бо, мені здається, всім уже зрозуміло, що таке росія, і що відбувається в Україні. Коли йде геноцид твоєї нації, твого коріння, твоєї крові, як можна підтримувати ворога?", – обурилася Ньютон.

"Я вирішила, що не буду нікому із друзів нічого доводити. Я не знаю Таніну позицію, вона мені не говорила. Я не питала і мені не цікаво. Чи здивована я, що вона не зробила публічної заяви? Так. Чесно так", – відверто заявила виконавиця.

"Ми спілкувалися на свята, на дні народження вітали. Ми бачилися на Різдво цього року. Я була в Україні. Ми попили чаю… поговорили, як діти. Ми не сиділи і не обговорювали політику чи її тата", – додала артистка.

 
Міка та її чоловік побралися у 2018-му році. Тоді на весіллі була присутня і Терехова

Співачка, яка після початку війни перевезла родину до США, розповіла, як її чоловік сприйняв "поповнення у сім’ї".

"Не знаю за що, але доля подарувала мені такого крутого чоловіка. За ці всі роки, що ми з ним тільки не проходили. І хвороби, і рак (Міка Ньютон у 2020-му зізналася, що поборола хворобу – ред.) … і ми тільки стали сильніші… Сьогодні зранку він робив каву всім, як у Starbucks, тільки вдома… Від душі", – сказала вона.

На запитання інтерв’юерки, чи не форсують батьки їх з чоловіком щодо онуків, Міка відповіла однозначно.

"Всі хочуть онуків, але всі розуміють ситуацію. Коли в тебе рак яєчника – це дуже серйозний діагноз. Дуже серйозні операції. І сильний стрес для організму. Ця тема в нас закрита просто. Всі розуміють, якщо я буду вагітна, це буде реальне чудо", – розповіла вона.

 
Зі слів співачки, чоловік завжди підтримує її у всьому

Артистка також зізналася, що після початку війни переосмислила багато речей у житті. Особливо щодо російської мови.

"Зрозуміла, наскільки мене зомбували. Навіть в університеті. Я із Західної України… Мені говорили, що "ти своїм западенським акцентом нічого не доб’єшся". І я така думала, що напевно вони праві, і треба вчити російську… Тепер думаю, як мною маніпулювали. І це дуже сумно", – сказала виконавиця.

Міка переконана, що її російськомовні пісні наразі у минулому. Мовляв, лишити їх у репертуарі – це одне. Але нові писати – лише українською чи англійською.

"Якби мені зараз заплатили грошей і сказали, співай старі пісні, я б сказала "ні". Це чисто внутрішнє. От ні, і все", – запевнила вона.

 

Нагадаємо, Міка Ньютон виступила на цьогорічному Grammy із Джоном Леджендом. Виступ був присвячений Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Вільні": Міка Ньютон представила сильний та зворушливий кавер на пісню з Grammy-2022. ВІДЕО

"В армії з 17-ти років": Міка Ньютон розповіла, хто з її родини служить у ЗСУ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів