Цимбалюк про своє розлучення: Абсолютно не планував опинитися в статусі холостяка

27 червня 2022, 16:27

Актор Тарас Цимбалюк, який нещодавно ошелешив шанувальників звісткою про свій розрив із дружиною Тіною, зізнався, що для нього крах їхньої сім'ї теж став несподіванкою.

Про причини розставання Тарас поки розказувати не готовий, тим більше не маючи дозволу на це Тіни.

Але дещо він таки розповів у інтерв'ю Аліні Доротюк.

 
фото з instagram цимбалюка

Зі слів Цимбалюка, вони з дружиною не живуть разом уже десь півтора місяця та планують офіційно подати на розлучення. Добрі стосунки Тарасу та Тіні зберегти, на жаль, не вдалося.

"Звичайно, що ні. Теплі, дружні стосунки в тебе з людиною, яку ти бачиш постійно, якій ти радий тощо. Тут кожен вийшов із цих стосунків, звичайно, що з якимись своїми образами в якійсь мірі, хтось чимось незадоволений, і це абсолютно нормально. Тому я не можу сказати, що це теплі дружні стосунки. Але, звичайно, я Тіні допоможу в будь-який момент, я не закриваю ніякі двері, так само вона. Я їй, якщо треба, щось привезу-відвезу, допоможу... Можу сказати сміливо, що ми розлучилися людьми по відношенню одне до одного", - підкреслив він.

"Я не скажу, що це чисто через війну ми розлучилися, але, як не крути, це все величезна депресія для кожної людини, величезна внутрішня драма, величезна рана. І ти через призму цієї рани спілкуєшся зі своєю людиною, сприймаєш її щодня через призму всього, що відбувається в Україні. Тож це цілком логічний якийсь процес і цикл", - зазначив Тарас, коментуючи те, що за останні кілька місяців розпалося вже чимало зіркових пар.

 
Пара офіційно поки не подала на розлучення

Як розповів Цимбалюк, "депресія була з обох боків", одначе чоловік припускає, що в першу чергу він має якісь "психічні розлади" та "нездорову нервову систему", зокрема в силу своєї професії. Актор планує почати працювати з психологом.

Розлучення зірка "Спіймати Кайдаша" не очікував.

"Я ще півтора місяці назад про це навіть не думав, а через півтора місяці це стало фактом. Тому це дійсно неочікувано. Мені здається, це для будь-якої людини неочікувано. Що би там не відбувалося, але коли остаточно ставиться якась іще крапка, мені здається, ти ще за тиждень до цього ще думаєш "ну не знаю, може, це все якось перетреться чи ми найдемо спільну мову в якихось питаннях", але коли це все стає такою невід'ємною крапкою, то потім уже іде момент якогось усвідомлення всього. І коли в мене настав момент усвідомлення... Просто мені ж 32 роки, в мене є приклад зразкової сім'ї в обличчі моїх батьків, і я вважав, що на даному етапі мені вже хочеться якогось наступного розвитку своєї сім'ї. І тому я абсолютно не планував опинитися в статусі холостяка", - зізнався він.

 
"Наступний розвиток" - мається на увазі поява нащадків?

Можливість примирення з Тіною Тарас цілковито виключає, а також не виключає того, що міг би стати наступним героєм шоу "Холостяк". Про поділ майна пара ще не думала, але актор сподівається, що він відбудеться без якихось чвар.

Нагадаємо, Тіна в Instagram-дописі подякувала ексові за спільні роки, любов, вірність та розвиток. Як відомо, для Цимбалюка це вже другий невдалий шлюб.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Підтримуємо один одного": Валевська оголосила про розлучення після 20 років стосунків

"Було декілька нервових спалахів": Остап Ступка розповів про стосунки з дружиною під час війни і прокоментував розлучення сина

В мережі потролили Кацуріних і Дорофєєву з Дантесом, які "обмінялися" парами. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів