Обряд очищення: Полякова на Лисій горі символічно спалила свій кокошник

22 серпня 2022, 12:00

Співачка Оля Полякова привселюдно спалила свій кокошник, символічно розірвавши зв'язки з минулим та російським світом. Для обряду артистка обрала одну з Лисих гір Києва, Щекавицю та надіслала прокляття окупантам.

Вона зробила це в прямому етері "Сніданку 1+1".

 
Оля провела обряд очищення в одному з наймістичніших місць столиці
фото з instagram полякової

"Я давно для себе вирішила, що мій глядач в Україні! Я його знаю і люблю, разом з ним переживаю всі трагічні події, які відбуваються в нашій країні останні 8 років. Але те, що сталося в лютому, повністю і безповоротно вплинуло на відношення мільйонів людей і мене в тому числі на те, що ще донедавна здавалося невинним і безпечним. Люди хочуть вирвати з себе все, що їх пов'язувало з російським світом, який прийшов у їхні будинки з війною, приніс смерть, поневіряння, сльози та горе. Люди масово переходять українською мовою, щоб бути частиною однієї нації, однієї культури, однієї історії та артисти відіграють у цьому процесі не останню роль", - написала Оля у Instagram.

 
Співачка спалила свій кокошник на Лисій горі

"Мій перший великий успіх прийшов з образом, який уже в минулому, але, як і раніше, його добре пам'ятають. Головний убір, російський кокошник зробив мене відомою та в пізнаванною артисткою далеко за межами України. І хоч я відмовилася від кокошника вже багато років тому, змінивши його на корону, він здавався мені невинним і кумедним предметом, який просто займав місце у моїй костюмерній", - зізналася виконавиця.

 

Зі слів зірки, вона розуміє, що світ навколо змінився, і щоби увійти до майбутнього, потрібно рішуче розірвати зв'язок із минулим.

"І якщо вчора кокошник це був просто сценічний атрибут, простий головний убір, то сьогодні це вже символ культури, яка прийшла до нас із війною. І тепер йому не місце тут, в Україні. Йому не місце і у моїй костюмерній. Це минуле. Ми маємо звернути свій погляд на самих себе, на свою історію, повір'я, звичаї, шукати натхнення та творчу енергію в національній культурі, поєднувати, експериментувати без огляду на те, що було ще вчора", - закликала Полякова.

 
Гарно палає!

"Я хочу, щоб усі, хто йде до нас з війною, ось прямо на кордоні у них забиралися ноги і руки, щоб при одній думці про те, щоб іти в Україну в них голова боліла і рвало. Щоб вам тут було пороблено", - попередила артистка.

 
Більше жодних кокошників
 

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, у квітні Полякова записала гнівне відеозвернення до свого колишнього друга Філіпа Кіркорова, який жодного разу від початку війни навіть не поцікавився, чи жива вона та її діти.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми пройшли очищення кров'ю і вогнем": Полякова про те, якою стане Україна після війни

"Усе, що я робила до цього, тепер неможливо": Полякова підтримала заборону російськомовної музики

"До 2014-го я нічого не робила для України": Полякова про відмову від "шльопок на експорт" та спробу вивезти чоловіка за кордон під час війни

"Полякова, чуєш мене?": Зібров відреагував на мовний скандал, а Повалій запропонував дати "народну артистку кремля"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів