"Ми пройшли очищення кров'ю і вогнем": Полякова про те, якою стане Україна після війни

19 квітня 2022, 08:40

Співачка Оля Полякова не сумнівається, що Україна вистоїть у війні з росією. Але здобувши цю перемогу, країна вже не буде такою, як була.

Про те, які незворотні зміни зараз відбуваються із усіма українцями, артистка поміркувала в інтерв'ю Наталії Влащенко.

"Я чомусь абсолютно впевнена, що таке світло, яким ми сьогодні є, його не можна жодним чином убити, його не можна зачавити. Тому ми вистоїмо. Ми вистоїмо, а після цього буде просто прекрасно", - поділилася Оля.

 
Оля не сумнівається, що україна вистоїть, але стане геть іншою
фото з instagram полякової

На думку співачки, всі ми за ці останні страшні тижні багато чого усвідомили.

"Ми усвідомили, яка все метушня та дурня. Все наше самомилування, якісь амбіції, якісь срачі, якісь лахи - все це таке сміття... І ми це розуміли головою, але ми цього не усвідомлювали. І лише зараз ми це всі усвідомили. І ми, звісно, будемо всі іншими людьми", - наголосила вона.

"Мені здається, втрачаючи найкращих людей сьогодні в цій війні, Україна вже не зможе бути колишньою - корупційною, злодійкуватою... Такою ціною ми вже не зможемо повернутися до тієї України. Вона буде нова і вона буде чиста, і вона буде прекрасна.. Тому що ми пройшли очищення кров'ю і вогнем", - наголосила Полякова.

Нагадаємо, днями Оля записала емоційне звернення до свого колишнього друга Філіпа Кіркорова, який став для неї величезним розчаруванням.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я просто жінка з двома дітьми у чужому домі": Полякова розказала про життя під час війни та плани щодо заробітку

Полякова розказала про чоловіка в теробороні, нестабільний стан доньки та власний інформаційний фронт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів