"Не збираюся ставати суперхудою": alyona alyona розказала, як скинула 20 кіло і скільки ще планує

1 вересня 2022, 17:20

Реперка alyona alyona, яка нещодавно приголомшила своїм схудненням на 20 кілограмів, не стала робити таємниці з того, як їй це вдалося. До Нового року Олена сподівається побачити на вагах іще меншу цифру.

Що спонукало її скинути вагу, артистка пояснила в "Сніданку 1+1".

"Я почала свій шлях із кінця січня. Я поїхала в Трускавець і вирішила, я там сіла писати книжку, відмовилася від дуже багато чого, і там, напевно, до початку повномасштабного вторгнення перші 10 кілограмів я скинула, а потім за цей весь час іще 10. І планую до Нового року ще 10. Чого так? Хочу, щоби мені було трошки легше", - поділилася вона.

 
alyona alyona не афішувала свого схуднення, щоби в серпні ефектно показати мінус 20 у купальнику
фото з facebook alyona alyona

"У плані харчування я просто змінила деякі звички, і воно йде само собою, іі з-за того в мене нема ніяких таких цілей на тиждень, на місяць, просто воно собі іде та іде", - зізналася alyona alyona.

"Я не збираюся ставати суперхудою. Це не мій шлях... Справа в комфорті, не в якихось планках і ще чомусь. І просто такий режим життя, що в тому тілі, яке було, мені було важко вже. Я втомилася і я вирішила трохи щось змінить для самої себе", - сказала вона.

Нагадаємо, якраз у січні Олена з'їхала від свого тепер уже ексбойфренда Дениса, а на початку лютого повідомила, що вони розсталися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Приймаю ці зміни в собі": alyona alyona розповіла про переоцінку цінностей і показала, де відновлює сили

"Знову себе караю": alyona alyona розказала про напади переїдання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів