Melovin: Після перемоги не дай Бог почути якусь грьобану російську пісню

5 вересня 2022, 17:20

Співак Melovin заявив, що підтримує ідею "нелагідної українізації" та не розуміє тих співвітчизників, котрі досі "принципово" спілкуються російською. Його лякає думка про те, що після перемоги в Україні знову залунають пісні мовою країни-агресора.

На думку Мела, це, зокрема, зведе нанівець усе нинішнє об'єднання українського шоубізу.

Про це артист говорив із "МУЗВАР".

"Стосовно об'єднання - мені страшніше, після перемоги, дуже стрьомно, не дай бог почути якусь грьобану російську пісню з радіо, на вулиці, з телефону в кого-небудь - от це мені дуже страшно. Тому що вийде так, що все це об'єднання - воно було до сраки", - зізнався Melovin.

 
Артист більше ніколи не бажає чути російськомовний аудіоконтент в Україні
фото з facebook melovin

Що стосується особисто його, то він не лише перейшов на українську мову, а і практично перестав слухати російськомовну музику, яка йому колись подобалася.

"Чи важко змінювати позицію в голові? Ні, не важко. Моїх людей і друзів убивають - що значить "важко змінити свою позицію"?! Це також звичка, її також можна змінювати. Я - так, я буду таким "конченим", як там писали в коментарях, так, я буду підтримувати вислови (Ірини) Фаріон. Мені подобається ця нелагідна українізація. Чомусь лагідної русифікації у нас не було ніколи, була дуже жорстка. Ну от, треба те ж саме робити. Тому не розумію принципової позиції "я не буду спілкуватися українською, це принципово, буду общаться на русском, какая разніца". Какая разніца? От, іди, сосі, моя красавіца, до путіна", - наголосив він.

Нагадаємо, свого часу Melovin визвірився на Наталію Могилевську за її ідею після війни затвердити в Україні три державні мови.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Melovin розповів, скільки його друзів із ЛГБТ на передовій та про хейт від псевдопатріотів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів