"Розклад як у піонерському таборі": Данилко про зміни в стосунках із алкоголем та схуднення на 14 кіло

8 вересня 2022, 14:00

Артист Андрій Данилко поділився власним лайфхаком, як під час війни привести своє життя до ладу та не піддаватися страхам щодо майбутнього. Йому допомогли робота і розклад "як у піонерському таборі".

Про це 48-річний Андрій говорив у інтерв'ю "И грянул Грэм".

Зі слів Данилка, через два місяці після початку війни він усвідомив, що час для реакцій публічних людей збіг, і настала черга політологів. Тому його поменшало в інфопросторі. До того ж, артист втомився раз за разом відповідати, де зустрів війну і як вона його змінила.

 
Андрій укотре дав інтерв'ю зі своєї кухні та в незмінній масці на підборідді
фото з instagram вєрки сердючки

"У мене як у піонерському таборі, в мене такий розклад, ви не повірите, я більш-менш налагодив сон, я 14 майже кілограмів скинув. Я о 7:40 встаю, такий розклад як у таборі я собі спеціально зробив. Тут у мене така їжа... Так, я можу трішки випити, але це не так, як було в минулому, бо я випивав, щоби заснути, я не міг заснути, мене не брали таблетки снодійні", - зізнався він.

На його думку, саме впорядкування свого розкладу - найкращий засіб від страхів.

"Треба бути зайнятим, треба не розкисати, про це не думати, максимально культивувати в собі позитивне, дивитися більше позитивного. Я ввімкнувся в велику роботу, в мене розписаний день по хвилинах. От я на гастролях, я розумію, ти пів дня в готелі, тому що ти відсипаєшся, виступаєш, потім літак, ти тупішаєш просто: літак-готель-концерт, концерт-готель-літак. Я дуже зайнятий, у мене розписаний день, я виділяю час і на здоров'я, і на якийсь мінімальний спорт, і на підготовку нового матеріалу, і на написання, і на допомогу людям, і на ввімкнення в ефір, у мене забитий день", - розказав виконавець.

 
Данилко з "мамою" Інною Білоконь

Данилко не має сумнівів у тім, що Україна переможе і врешті-решт усе буде добре.

"Завжди добро перемагає зло. В даному випадку вся ця путінська історія - це зло. Не може жодна нормальна людина або голова країни йти війною на іншу держaву, щоби гинули люди, руйнувати міста, де живуть мирні люди. Я це говорю і не можу навіть уявити, що таке відбувається. Тому це - чисте зло", - наголосив Андрій.

Нагадаємо, Данилку заборонили в'їзд до росії на 50 років, і він не зможе побачити похорон путіна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Братські народи закінчилися в 2014-му": Данилко пояснив, чому все ж вважає, що проти України воює не росія, а путін

Данилко розказав, чому не бачить себе на передовій, та що думає про "відвідувачів ресторанів" під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів