Лідер Вільям і тривожний Гаррі: експертка проаналізувала мову тіла братів-принців

12 вересня 2022, 10:45

Британські принци Вільям та Гаррі 10-го вересня виступили єдиним фронтом заради вшанування пам'яті своєї покійної бабусі. Утім несхоже, щоби йшлося про щире примирення та відновлення братерських стосунків.

На думку експертки з мови тіла, Джуді Джеймс на фото з того дня не видно жодних ознак приязні. Зі слів джерел, Вільям і Гаррі просто виконали наказ короля.

"Четвірка вишикується разом, демонструючи єднання, і Вільям, із грудьми вперед і впевненим видом, виглядає лідером та ініціатором. Гаррі виконує певні ритуали тривожності, торкаючись свого одягу, але Меган поруч, щоби запропонувати йому втішення, підтримку та підбадьорення", - сказала Джеймс The Daily Mail.

 
Меган Маркл старалася підтримувати чоловіка
фото getty images

"Коли пара береться за руки, пальці Гаррі спрямовані вниз, а Меган обхоплює його долоню, і її великий палець м'яко погладжує його руку. Вона торкається його спини, погладжує, подає інші знаки зв'язку між ними, а в деяких моментах саме вона шукає комунікації з Вільямом та Кейт.

Експертка також звернула увагу на те, що принцеса Уельська трималася трохи осторонь, але наблизилася до свого чоловіка, коли фізична дистанція між Вільямом та Гаррі збільшилася.

 
Кейт, Вільям, Гаррі й Меган уперше за тривалий час вийшли кудись разом
фото getty images

"Тут нема жодних ознак розслабленості або приязні, але той факт, що вони знову виходять разом та комунікують між собою, сам по собі справляє враження", - додала Джеймс, яка вважає цей прогрес результатом "дорослої позиції" принца Уельського.

До слова, подейкують, що вихід принців із дружинами затримався на цілих 45 хвилин, оскільки сторони не могли дійти згоди між собою. Якби не смерть Єлизавети ІІ, брати не збиралися бачитися протягом перебування Гаррі в Британії, хоча тепер мешкають зовсім поруч.

 
фото getty images

Нагадаємо, припускається, що Вільям вирішив не спілкуватися з молодшим братом до виходу мемуарів останнього та документалки Netflix. Він побоюється, що в такий спосіб Гаррі може отримати додатковий контент для них. Як відомо, з цих самих міркувань королева Єлизавета буцімто свого часу і не дозволила герцогу та герцогині Сассекським сфотографувати себе з 1-річною правнучкою.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кров закипала": принц Гаррі зізнався, що вже давно хотів піти з королівської родини

Похорон королеви Єлизавети ІІ та коронація Чарльза ІІІ: що і коли відбудеться далі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів