Принци Вільям і Гаррі з дружинами возз‘єдналися заради вшанування пам‘яті бабусі

11 вересня 2022, 10:20

Принц Вільям з дружиною Кетрін Міддлтон та принц Гаррі з Меган Маркл у Віндзорі возз'єдналися під час квіткових підношень в пам'ять покійній Єлизаветі.

Спільне горе змусило братів забути про тривалу ворожнечу і висловити любов та пошану до своєї бабусі.

У своєму триб’юті в Instagram Вільям написав про те, що в лиці Єлизавети ІІ світ втратив надзвичайного лідера, і в найближчі дні про це ще говоритиметься багато.

 
фото getty images

"Одначе я втратив бабусю. І хоча я переживаю горе через цю втрату, я й відчуваю неймовірну вдячність. До п’ятого десятку років мого життя зі мною були мудрість та підтримка королеви. У моєї дружини було двадцять років її наставництва та підтримки. Мої троє дітей мали змогу проводити з нею канікули, отримавши спогади, що лишаться з ними на все життя", - написав він.

 

"Вона була поруч зі мною в найщасливіші моменти. І була поруч зі мною в найсумніші дні мого життя. Я знав, що цей день настане, але ще пройде час, перш ніж реальність життя без бабуні відчується справжньою. Принц вдячній своїй бабусі за її доброту, яку вона виявляла до всієї родини та до нього. А також вдячний від імені цілого свого покоління – за взірець гідності та служіння.

"Відома фраза моєї бабусі про те, що горе – це та ціна, яку ми платимо за любов. Весь цей смуток, який ми відчуватимемо в наступні тижні, буде свідченням любові, яку ми відчували до нашої надзвичайної королеви. Я берегтиму пам’ять про неї, підтримуючи мого батька, короля всім чим зможу", - запевнив Вільям.

 
 

Нагадаємо, колись принца Вільяма з Кетрін Міддлтон та принца Гаррі з коханою Меган Маркл називали "дивовижною четвіркою", поки парочки остаточно не посварилися.

Минулого року під час похорон принца Філіпа, герцога Единбурзького, принц Вільям та принц Гаррі ішли у процесії не поруч. Між ними розташували Пітера Філліпса, сина принцеси Анни.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Завжди цвістиме в її серці: на честь 100-річчя принца Філіпа в садку королеви висадили унікальну троянду

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів