"Повний шок": Віталіна Ющенко повідомила, що син повернувся з Канади і вступив до українського вишу

20 вересня 2022, 13:00

Старша дочка експрезидента Віктора Ющенка Віталіна повідомила, що її син Віктор вступив до Національного університету ім. Шевченка.

Причому це рішення хлопець прийняв сам, перебуваючи в Канаді, куди мама відвезла його ще в квітні на навчання.

Про те, що стало для неї шоком, Віталіна написала у соцмережах.

"Найкращі вітання студентові! Welcomе в доросле життя! Як же скоро дорослішають наші діти… Вчора у мого сина Віктора відбулась посвята у студенти університету Шевченка. Я щаслива і плачу, бо сама дізналася про це лиш декілька днів тому", - написала вона.


 
Віктор обрав український виш, чим дуже здивував маму

"Так сталося, що ще до початку війни ми розглядали з сином українські вищі навчальні заклади, але не знали, чи будуть вони функціонувати. В квітні я зрозуміла , що треба відвезти сина за кордон, та спробувати поступити там, щоб не втратити навчальний рік. Залишалось обмаль часу, просила сина розглянути варіанти в Канаді. Там велика наша діаспора і багато престижних ВУЗів. Син погодився, хоч і не дуже хотів летіти. Віктор відлетів - серце матері спокійне...", - згадала Віталіна.

 
Навесні Віталіна з дочкою Андріаною відвезли сина до Канади і повернулися

"Але син дуже тужив за Україною, рідною домівкою, рідними і хотів повернутись. Він потайки подав документи на вступ до університету Шевченка і отримав позитивну відповідь. Прилетів декілька днів назад, що стало для мене повним шоком. "Мамо, я послухав тебе і полетів до Канади, але прийняв рішення повернутись і навчатись дома. Прошу зрозуміти мене". Тоді я зрозуміла, що мій хлопчик виріс.

Буквально вчора ми за день зібрались на сьогоднішню посвяту. І, ви знаєте, я щаслива, що все так сталось. Я думала лише про його безпеку, а він - про своє майбутнє у рідній країні. Прислухайтесь до своїх дітей. Хай завжди рішення буде за ними, а ви лиш допомагайте порадами", - закликала мама трьох дітей.

Нагадаємо, нещодавно брат Віталіни, Андрій Ющенко став батьком удруге.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Страху за себе вже немає": невістка Ющенка розказала, чому не виїхала з країни

Віталіна Ющенко в Києві показала, як готує бджіл до антиросійської "спецмісії"

Віталіна Ющенко вирядила дітей та брата з невісткою у спортивні костюми свого бренду

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів