"Страху за себе вже немає": невістка Ющенка розказала, чому не виїхала з країни

12 квітня 2022, 10:45

Невістка експрезидента Віктора Ющенка, Олена каже, що знала про війну ще до її початку, але, як і всі, до кінця не хотіла в неї вірити.

Попри перші безсонні дні виїжджати з країни вони з чоловіком не стали і поки не планують.

Про те, чому їй вже не страшно, Олена Ющенко розповіла FPOST.

На запитання, що б вона зробила, якби стовідсотково знала, що ранок 24 лютого буде саме таким, жінка зазначила:


"Я знала, але, на жаль, коли ти любиш країну та віриш у хоч якийсь здоровий глузд людей, ти хочеш вірити, що цього не буде або що буде якось не так... Ще за два місяці я почала дивитися фільми про війну, мені хотілося все аналізувати та намагатися передбачити…".

"Але, на жаль, такої жорстокості та такого звірства з боку Росії, звичайно, думаю ніхто не очікував… Чи хотілося нам виїхати з сім'єю – скоріше ні, ніж так… Ми вирішили залишитися в Україні, бо віримо, що перемога буде за нами… Оскільки любимо щиро свою батьківщину", - наголосила Олена.

 
Олена вірить у перемогу і залишається в Україні
фото з instagram

Також Ющенко розказала, як їй вдається опановувати страх.

"Страху за себе вже немає, за близьких, країну та всіх людей є хвилювання, але я, як віруюча людина, все одно сподіваюся на волю Господа і тільки прошу вказати мені та моїм рідним вірний шлях. Перші три доби з початку війни я не могла зовсім спати, думала, засну і не почую ракету... А потім все пройшло, та навіть вже коли літали літаки над головою, було вже не страшно...", - зізналася Олена.

"Я вважаю, в такий час ми повинні бути більш розсудливі, ніж коли-небудь… Страх заважає нам думати логічно та приймати вірні рішення", - додала вона.

 

Також Ющенко вважає, що українцям не можна бути аполітичними.

"Всім треба зрозуміти одне, і я це кажу вже багато років: ми маємо бути політично грамотними та ставитись до політики відповідально, адже від цього залежить наше майбутнє та майбутнє наших дітей. Якби ми не обрали президентом Януковича у 2010 році, не було б революції у 2014 році, ми б не втратили Крим, і не почалася б війна в Донецьку", - заявила невістка Ющенка.

"Отже, і 24 лютого ми могли б спати спокійно... Але ми вибрали, хто гроші та владу, хто був дурний і не розумів, кого вибирати і як бути, але незнання не звільняє нас від відповідальності...", - додала вона.

 
Олена - друга дружина Андрія Ющенка

На запитання про те, що зараз з її бізнесом та які в неї плани на майбутнє, Олена сказала:

"Поки що бізнес "на стопі"… А про плани вже розповім після війни… Бо моє життя цього року дуже змінилося, і вже як колись жити точно не буду. Я завжди дуже багато часу приділяла роботі, і так мало було часу для сім'ї, для себе. Зараз точно хочу все змінити та більше часу перебувати з сім'єю. Під час війни розумієш як ніколи, що кожен день - важливий , і ми не знаємо, скільки ще проживемо. Потрібно цінувати цей час!".

Нагадаємо, днями донька Віктора Ющенка, Віталіна розказала, що відвезла сина Віктора на навчання до Канади, а сама вже повертається в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Віталіна Ющенко в Києві показала, як готує бджіл до антиросійської "спецмісії"

Ексневістка Ющенка показала, як відзначила 35-річчя у Москві

Онука Ющенка у Карпатах вигуляла хутро та люксові бренди

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів