Комік Молочний: Є надія, що Київ буде очищений від фашистської нечисті

7 листопада 2019, 17:20

На небосхилі російської пропаганди засяяла нова зіронька. Український комік, резидент "Comedy club" Андрій Молочний, котрий кілька років тому буцімто перебрався до Москви, заговорив про "натовпи фашистів" у Києві.

Творець скетч-шоу "Файна Юкрайна" та ексучасник "Дуета имени Чехова" написав пафосний пост у своєму Instagram.

Молочного зачепило за живе те, що в Україні можуть знести пам'ятники радянським військовим діячам. Свій допис актор приурочив до 76-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.

"...Іще п'ять років тому я навіть подумати не міг, що Києвом натовпами ходитимуть фашисти", - побідкався Молочний.


 
Андрій Молочний оголосив, що у Києві "натовпи фашистів"

"Я навіть уявити собі не міг, що паплюжитимуться пам'ятники героям Великої Вітчизняної Війни. Що будуть зносити пам'ятники Жукову та Ватутіну. Що на День Перемоги 9-го травня молодь ображатиме ветеранів, а співробітники поліції не лише не присікатимуть такі дії, а самі сприятимуть цьому, змушувати ветеранів та навіть дітей знімати пілотки з червоними зірками. Що буде війна, і гинутиме багато людей, наших людей! Старі люди, жінки та діти, наші діти!", - написав він.

Зі слів Молочного, те, що відбувається в останні роки в Україні - "жахіття" та "рвана рана на серці".

"Але є надія, є надія, що, як і 76 років тому, Київ буде очищений від фашистської нечисті, від нелюдів, які хочуть, щоби ми зрадили пам'ять наших великих предків, зрадили Батьківщину, зрадили себе та зрадили своїх дітей. Нічого у вас, гади, не вийде. Тепер я за цю пам'ять зубами триматимуся", - пообіцяв артист та пригадав свого прадіда, який воював під командуванням Ватутіна та Жукова.

 
 
 

Як відомо, Андрій Молочний народився в Коростені, а ще кілька років тому мешкав із родиною під Києвом.

Фото та скріншоти з Instagram Молочного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів