"Не можу писати це без сліз": у мережу злили особистий лист Джолі до Пітта

13 жовтня 2022, 10:30

Колишня зіркова пара, Анджеліна Джолі та Бред Пітт ведуть запеклу судову війну, але виявляється, акторка робила спробу достукатися до екса у мирний спосіб.

У січні 2021-го року вона написала Бреду емоційного листа, в якому пояснювала, чому хоче продати свою частку виноробні при їхньому французькому маєтку Міраваль.

Текст імейлу Анджеліни оприлюднили в TikTok, і його справжність підтверджує видання Entertainment Tonight, оскільки лист фігурує в судовій документації.

 
Лист Анджеліни до Бреда якось дуже вчасно злили в мережу
фото getty images

"Це те місце, куди ми принесли додому двійнят, де ми одружилися поряд із меморіальною дошкою моєї матері. Місце, яке зберігало в собі обіцянку того, що може бути, і де, я думала, я постарію. Навіть зараз я не можу писати це без сліз. Я берегтиму спогади про те, що було десять років тому", - цитує Джолі The Daily Mail.

Акторка зазначила, що більше жодним чином не бажає бути дотичною до виробництва алкоголю, позаяк саме "спричинена алкоголем поведінка завдала глибокої шкоди" їхній родині.

"Я бажаю тобі всього найкращого з цим бізнесом та щиро сподіваюся, що діти, коли подорослішають, по-іншому сприйматимуть Міраваль та навідуватимуть тебе там. Але для мене Міраваль помер у вересні 2016-го, і все, що я спостерігала відтоді, на жаль, стало тому підтвердженням", - зазначила Енджі.

 
Пітт позивається до ексдружини через продаж її частки виноробні
фото getty images

Джолі запропонувала Пітту викупити її частку. Вочевидь, актор на це не пристав, оскільки Анджеліна зрештою продала її російському олігархові Юрію Шефлеру. Через це Бред нещодавно подав на колишню до суду.

Як відомо, у відповідь на позов Джолі висунула проти екса звинувачення в домашньому насильстві по відношенню до дітей.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Хоче завдати якомога більше болю": в оточенні Пітта засудили дії Джолі

"Відчула, що мушу розлучитися": Джолі заявила, що в шлюбі з Піттом боялася за дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів