Джолі звинуватила Пітта в фізичному насильстві над дітьми

5 жовтня 2022, 10:13

Американська акторка Анджеліна Джолі заявила, що її ексчоловік, Бред Пітт чинив фізичне насильство по відношенню до двох із їхніх шести дітей.

Відповідне звернення до суду зірка подала у відповідь на позов актора щодо продажу її частки їхньої спільної виноробної компанії.

Джолі стверджує, що Пітт позивається до неї, щоби перешкодити їй говорити про аб'юз.

Про це пише People.


 
Джолі стверджує, що Пітт підняв руку на їхніх дітей
фото afp з сайту getty images

У своєму зверненні Анджеліна затвердила, що інцидент із насильством по відношенню до дітей стався 14-го вересня 2016-го року під час подорожі літаком. Як відомо, раніше актриса розповідала, що ексчоловік тоді підняв руку на неї саму.

"Коли один із дітей вербально став на захист Джолі, Пітт кинувся на власну дитину, а Джолі вчепилася за нього ззаду, щоби зупинити. Щоби скинути Джолі в себе зі спини, Пітт штурхонувся об сидіння літака, травмувавши спину та лікоть Джолі. Діти кинулися, і всі хоробро намагалися захистити одне одного. Перед тим, як все закінчилося, Пітт ухопив за горло одного з дітей та вдарив в обличчя іншу дитину. Діти благали Пітта зупинитися. Всі вони були нажахані", - говориться в зверненні.

Зі слів акторки, за цим послідувало "багато напружених годин" до кінця польоту. Пітт, який сидів у хвостовій частині літака, буцімто декілька разів приходив звідти, щоби кричати та лаятися в бік дружини та дітей. Також Енджі заявляє, що актор облив пивом та вином не лише її, а і когось із малих.

 
Інцидент, після якого Анджеліна подала на розлучення та розпочала судову війну з чоловіком, стався шість років тому
фото getty images

В оточенні Пітта нову заяву Джолі назвали "цілком неправдивою", мовляв, актриса в такий спосіб намагається привернути до себе увагу. Інсайдер аргументує це тим, що Анджеліна мала нагоду заявити про насильство ще шість років тому, коли справу розслідувало ФБР, або під час суду про опіку над дітьми, але не зробила цього.

Як відомо, Бред Пітт кілька років тому зізнався в алкогольній залежності. Зі слів актора, він подолав її за допомогою "Анонімних алкоголіків".

Нагадаємо, Джолі говорила, що розлучилася з чоловіком через страх за дітей.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Інсайдер розказав, чи вдається Пітту бачитися з дітьми від Джолі

"Ухопив за голову, трусив": ЗМІ отримали свідчення Джолі щодо насильства з боку Пітта

Джолі розповіла про розставання з Піттом: Я більше не впізнавала саму себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів