Загнала чоловіка під каблук: інсайдер розповів про кризу в шлюбі Пелтроу

4 листопада 2022, 12:30

Подейкують, американську зіркову пару, акторку Гвінет Пелтроу і продюсера Бреда Фолчака після чотирьох років шлюбу спіткала криза стосунків.

50-річна Гвінет геть затюкала свого 51-річного сердегу-чоловіка: контролює його, критикує та змушує почуватися "кепською версією" Бреда Пітта.

Про це Radar Online розказав інсайдер, пише Ace Showbiz.

 
Продюсер "Американської історії жахів" - другий чоловік Гвінет
фото з instagram пелтроу

"Зазвичай Бред протестував, коли Пелтроу командувала ним чи дозволяла собі неприйнятні та незручні одкровення щодо їхнього сексуального життя - або її почуттів до колишніх. Та зрештою він зрозумів, що це не має сенсу", - зазначив співрозмовник видання.

"Наначе замало всієї цієї зайвої відвертості, він іще й черговий по хаті, та від нього очікується, що він буде в неї на побігеньках", - додав він.

Зі слів джерела, друзі Фолчака накручують його, щоби він припинив бути тюхтієм та вибирався з-під жінчиного каблука. Адже Гвінет уже обіцяла Бредові скинути оберти, але слова не дотримала.

 
Акторка перетворила чоловіка на підкаблучника?

Окрім цього, продюсер не в захваті від того, що дружина публічно висловлює захоплення своїм колишнім, Бредом Піттом. Зокрема нещодавно вона заявила, що "обожнює" екса.

"Гвінет мусить прокинутися і цінувати те, що має", - підсумував інсайдер.

Нагадаємо, Пелтроу та Фолчак одружилися в 2018-му. Продюсер чудово поладнав із дітьми дружини від попереднього шлюбу, а вона - з його. Спочатку шлюб пари був гостьовим, але в 2019-му Гвініет і Бред з'їхалися під один дах.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Гвінет Пелтроу зізналася, що п'є алкоголь щодня

"Приймаю своє тіло": Пелтроу напередодні 50-річчя написала есе і пострибала в купальнику

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів