Різатдінова оголила ногу в зухвалій позі та розказала, як поєднує роботу і материнство

10 листопада 2022, 12:30

29-річна олімпійська призерка, мати 4-річного сина Ганна Різатдінова на власному досвіді розказала, як поєднує роботу і материнство.

Спортсменка показала пружне тіло в чорній сукні і порадила, як не втрачати зв'язок із дитиною попри велику зайнятість.

"Від себе скажу, що на кожному етапі Роминого (сина - ред.) дорослішання я вирішувала всі питання по-різному. На першому етапі мені допомагали рідні - мама, бабуся. Адже перші місяці материнства даються нам найважче. Підтримка рідних дуже важлива.

З кожним місяцем Роминого життя моя зайнятість зростала. І в певний момент, коли з Ромою нікому було залишатися - я звернулася до послуг няні. Тут змушена наголосити, що підхід має бути дуже обережний, важливо не втратити зв’язку із дитиною. Мають бути сімейні ритуали, які у дитини асоціюються з мамою, а мама з ними", - розказала вона.


 

"В нашому с Ромчиком випадку це були сніданки та вечері, чищення зубів, читання казки на ніч та обов’язково спільні ігри. Далі був етап садка та гуртків. Адже зайнятість дитини важлива як для неї, так і для мами. Коли дитина має свої хобі та зацікавлення - вона легше переживає час без батьків", - запевнила спортсменка.

 
На знімку Аня з майже 5-річним сином Ромою

"А потім війна. Війну ми з моїм сином переживаємо вдвох. І, напевно, тільки в цей час я зрозуміла, що в мене росте чоловік-захисник. Таким чином, як себе проявив Рома, я не могла передбачити у мріях. Я буду вдячна йому за цю не по роках зрілість та мудрість, і, обов’язково, коли він виросте, подякую йому за це. Головна моя порада - прислухайтеся до себе і дитини. Іноді вона Вам дасть кращу відповість ніж друзі, колеги або навіть я", - підсумувала Ганна.

Нагадаємо, сина Різатдінова народила від депутата-втікача Олександра Онищенка, з яким наразі не перебуває в жодних стосунках.

Раніше Ганна розказала про свого коханого та зізналася, чим саме він її підкорив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Якщо тренуватися, то тільки так": Різатдінова показала воркаут під пісню Kalush Orchestra для Євробачення. ВІДЕО

"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

"Подолала 5 тисяч кілометрів": Різатдінова повернулася до України заради обіймів чоловіка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів