Різатдінова розхвалила свого коханого: "Не кожен чоловік прийме чужого сина, та ще й від Онищенка"

15 липня 2022, 11:40

Олімпійська призерка Ганна Різатдінова запевняє, що нарешті знайшла чоловіка, який не може без неї жити.

Спортсменка розказала про нього в інтерв'ю KP.UA та зізналася, чим саме коханий її підкорив.

З обранцем, ім'я якого Різатдінова поки не готова назвати, стосунки почалися ще рік тому. І через війну Аня вимушена була поїхати з України. Тож зараз для неї найважче - не бачитися з коханим.

"Мій хлопець залишився у Києві, нас розлучила війна. Я взагалі людина, схиблена на сім'ї. Я реалізувала себе в кар'єрі, тому головною метою в житті було побудувати свою сім'ю. Здавалося б, усе налагодилося, я знайшла свою другу половинку, і в нас, як у всіх людей, були великі плани. Але… То був для мене великий удар", - поділилася Ганна.


"І такий стан у всіх українських жінок. Бідолашні жінки з дітьми їхали, куди – ніхто не розумів, чоловіки, сини, батьки залишилися в Україні. Я і плакала, і психувала, яких емоційних станів тільки не було!", - зізналася гімнастка.

 
Різатдінова з сином на початку війни поселилися у Болгарії в родичів, але Аня приїздила до Києва за речами і побачитися з бойфрендом

Розкривати особу коханого Різатдінова поки не готова.

"Справді, щастя любить тишу – це факт, я це на собі відчула. Для мене дивно зараз під час війни в країні показувати якісь наші спільні фотографії – дивіться, яка я щаслива. Це як бенкет під час чуми. Зараз усі працюють на перемогу, а вже після нашої перемоги можна буде радіти та ділитися своєю радістю з усіма", - зауважила спортсменка.

 
16-го липня гімнастці виповниться 29 років

Але от розхвалювати свого хлопця Аня не проти.

"Це людина, яка не може без мене жити, а я – без неї. Я однозначно впевнена, що це моя людина. Все, що я хотіла, бажала собі в житті, в ньому є: я хотіла, щоб про мене дбали, щоб мені дарували тепло. Я дуже залежна від цього.

Можливо, через те, що я, як спортсменка, вічно була без мами та тата, постійно в тренуваннях, завжди мріяла про таке кохання – щоб людині було не однаково стосовно мене, щоб вона цікавилася моєю роботою, моїми справами, допомагала, підтримувала. І я знайшла таку людину", - запевнила Різатдінова.

 
Про бажання створити сім'ю Ганна розказувала ТаблоID ще у 2016-му, одразу після участі в Олімпіаді в Ріо

"Ще для мене було дуже важливо, щоб син прийняв його, а він - мого сина. Не кожен чоловік прийме сина, та ще й від Онищенка, давайте будемо відвертими. Багато хто просто боявся навіть підійти до мене, різні були ситуації. Якоїсь миті у мене навіть була депресія - мені здавалося, що я вже ніколи не зустріну свою долю. Але, дякувати богу, ми знайшли одне одного. І з Ромою вони чудово ладнають. Це для мене дуже важливо.

 
Сину Ані від Онищенка цього року виповниться 5

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Якщо тренуватися, то тільки так": Різатдінова показала воркаут під пісню Kalush Orchestra для Євробачення. ВІДЕО

"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

"Подолала 5 тисяч кілометрів": Різатдінова повернулася до України заради обіймів чоловіка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів