Соколова про фото в барі з Хливнюком: Бачимося двічі на рік

14 листопада 2022, 13:00

Журналістка Яніна Соколова прокоментувала фото із солістом Бумбоксу Андрієм Хливнюком, яке у ЗМІ почали трактувати як натяк на романтичні стосунки.

Розгорнутий коментар вона лишила у своєму Facebook.

"З Андрієм Хливнюком… я бачуся двічі на рік. Фото "у барі", зроблене після інтерв’ю для "Рандеву" із власником закладу Кирилом Кисляковим, з яким ми обідали після. "Рандеву" ми знімаємо у барі. Тому фото з бару.

З інших приводів я ходжу туди, на жаль, рідко і веду до волі закритий домашньо-робочий стиль життя. Свічки на столі – бо світла нема. Зараз мільйони українців запалюють свічки не через романтизм, а тому що їжі не видно", – поснила вона.


 
Журналістка ясно дала зрозуміти, що зі співаком її пов'язує тільки дружби
фото instagram яніни Соколової

Також Яніна написала кілька слів про своє розлучення з банкіром Володимиром Литвином.

"З чоловіком так, ми розлучилися. Щодо порядності і чесності Володі у мене ніколи не було сумнівів. Так інколи стається, що хороші люди розлучаються. Як і нехороші. Але у них є діти і вони дружать до кінця своїх днів. Заради дітей і теплих спогадів щодо спільно прожитих років. Так сподіваюся буде і з нами", – йдеться у дописі Соколової.

 
Яніна та Володимир виховують двох синів

Нагадаємо, у 2022-му чимало відомих українців розлучилися. Зокрема, лідер гурту Друга ріка Валерій Харчишин, актор Тарас Цимбалюк, а також артисти Надя Дорофєєва та Володимир Дантес на пару з подружжям рестораторів Мішею й Дашею Кацуріними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

DJ Nastia підтвердила розлучення з Лещенком і показалася з новим бойфрендом

Дружина Остапчука показалася на Міконосі, куди обіцяла поїхати у випадку їхнього розлучення

Войтенко про своє розлучення: Найважливіше зараз – залишатися людиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів