Харчишин розповів про відбудову дому в Гостомелі, ставлення до Винника та чи збирається одружуватися

5 жовтня 2022, 18:15

Фронтмен гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин від початку війни пережив руйнацію будинку, оголосив про розлучення з дружиною та повідомив про службу сина у ЗСУ.

В інтерв’ю YouTube-каналу Слава+ музикант пояснив, що надалі планує зробити зі згорілою нерухомістю, чому не поспішає розповідати про нові стосунки та як ставиться до українських артистів, які нині пребувають закордоном.

Зі слів музиканта, відновлення його помешкання – справа затяжна. Зважаючи на кількість необхідних заяв, дозволів та процесів, артист радить українцям у таких ситуаціях набратися терпіння і шукати альтернативи.

"Це цікава тема і після перемоги України це стане темою номер один… Я своїм прикладом хотів би розповісти, що реєстрація в "Дії" – це ще навіть не початок… Я вклав в той будинок тисяч 200 доларів… але ми пішли іншим шляхом...


Повноцінне модульне житло, воно в рази дешевше, це сучасні технології. І вони використовуються всюди, але тільки не в Україні… Тому ми, кажу ми, бо до цього причетний і фонд "Відбудуємо разом", і багато інших людей, ми маємо план відбудувати цілу вулицю в Гостомелі… Хочемо подарувати цілу модульну вулицю. Хочемо показати, що це надійно і безпечно. Я на власному прикладі хочу і собі такий будинок", – розповів Валерій.

 
Так виглядає все, що лишилося від будинку музиканта
фото Facebook Валерія Харчишина

Не оминули і тему особистого життя зірки. Раніше Харчишин, оголошуючи про розставання з дружиною, зізнався, що вже має нові стосунки. Однак розкривати подробиць поки не поспішає. У тому числі і через колишню дружину Юлію, із якою прожив 13 років разом.

"Я не хочу нікого ображати, виносити на загал. У нас є багато приємних моментів, є один неприємний момент – це я. Тому, коли я починаю розповідати про це, про своє особисте, де я був на початку війни, де я жив, це створює певні незручності і тисне на болючі точки всіх причетних. Я кілька разів наступав на граблі. І вигрібав з усіх сторін. І зрозумів, що поки я не маю права говорити про це", – пояснив співак.

 
Валерій та Юлія були разом з 2009-го року

На питання інтерв’юєра щодо чуток про роман із журналісткою Яніною Соколовою Харишин відповів ухильно.

"Треба сказати, що ми дійсно друзі. Були різні моменти, коли ми трошки сварилися. Але ми дійсно друзі. Говорити про стосунки я не можу. Я не можу залучати іншу сторону без їхньої згоди. Я не можу так само розповідати про Юлю без її згоди…

Одружуватись поки не збираюсь, бо ще офіційно не розлучений. Та і взагалі якось колись. Ні, поки не збираюсь. Навіть про це не думав", – сказав він.

Співак не заперечує, що міркував про те, як воно - втрачати когось на війні.

"Я не хочу про це думати. Не скажу, що такого не було, що не думав, не уявляв це. Враховуючи, що мій син служить і мій брат у ЗСУ… Я боявся якийсь час, що може статися все, що завгодно. Це – війна. Страшно було, коли син тільки пішов. Розумієш, хлопець, який ніколи не служив, закінчив філософський факультет. Він точно не про війну, не про зброю… І тут малий каже: "Я йду".

Я не перелякався, мені стало сумно. Я уявив, що може бути будь-що. Ніхто не знає, на скільки ця війна", – розповів Харчишин.

 

Артист не приховує, що після початку війни цікавився, де його колеги. Мовляв, зіштовхнувшись з проблемами збору грошей на потреби армії, усвідомив, що треба задіяти якісь маркетингові стратегії, аби зібрати необхідне.

"Хоч ми і не були друзями, але чомусь я згадав Олега Винника. Де він? Йому ж так наче люди вірять… Тому я подивився випадково, що концерти в Німеччині у Олега. Я зрозумів, що у нього все окей. Я побачив, що там продані всі квитки.

Я зрозумів, що цим можна зібрати багато коштів, які тоді були потрібні, перш за все, на амуніцію. Тому я навіть звернувся публічно, щось типу "Де ви? Давайте щось робити?". А потім на концерті у Львові… виступали у клубі і зайшов знайомий. Розповів, що Олег купує там машини і переправляє. Я сказав, щоб передав мої вибачення Олегу", – пригадав Харчишин.

Він також прокоментував ситуацію з Потапом.

"Не знаю, що саме робить Потап. Але я знаю, бачив його ще на Майдані у 2013-му. Не на самому Майдані, а в одній із церкв тоді його бачив. Він приносив гуманітарку й таке інше. Робив це тихо. Він на цьому не піариться. Тому, думаю, тут так само", – підсумував артист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Спланований напад": Харчишин здогадується, хто корегував постріл росіян по його будинку

Джамала, alyona alyona та Харчишин показали своїх волохатих друзів заради доброї справи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів