Різатдінова згадала, як комлексувала через "криві й короткі" ноги

17 листопада 2021, 14:00

Гімнастка Ганна Різатдінова зізналася, що мала великі комплекси щодо власної зовнішності. Причому нав'язали їх юній Ані дорослі, коли вона починала свій шлях у спорті.

Про це вона згадала в розмові з "Новим каналом".

 
Різатдінова згадала про свої комплекси

"Найбільше запам'ятала негатив щодо моїх ніг, мовляв, вони криві та короткі. З такими в гімнастиці я нічого не досягну", - поділилася Ганна.


"У дитинстві в особистому щоденнику просила Господа подовжити мені ноги. Я все пропускаю через себе. Було важко знайти сили, щоб продовжувати займатися далі. Тепер роблять компліменти з приводу ніг, і мені це дивно чути", - зізналася вона.

 
Ганна молилася, щоби її ноги стали довші

Тепер, маючи вже власну школу художньої гімнастики, Різатдінова використовує інший підхід до навчання майбутніх чемпіонок.

"Будь-який професійний спорт передбачає суворе ставлення. Я не знаю жодного виду спорту, де постійно гладили б по головці, і все було м'яко та лояльно. Але я вважаю, що дітей не можна ранити морально. Коли дитина лише починає займатися, її не можна пресингувати, говорячи: "Ти товста, негарна, в тебе не ті ноги, широкі плечі…" Це все переростає у комплекси", - наголосила вона.

Нагадаємо, свого часу Ганна зізнавалася, що аж до завершення спортивної кар'єри взагалі не вміла доглядати за собою та спілкуватися з хлопцями.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Різатдінова з лікарняного ліжка розказала, навіщо зробила пластику живота

"Я вже не та наївна дівчинка": Різатдінова в день народження згадала про свій "колосальний досвід" у стосунках

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів