Телезірка, лесбійки та мама-росіянка: Горбачова розказала, як обирала родину в Нью-Йорку для старшої доньки

12 грудня 2022, 16:15

Співачка Оля Горбачова, яка виховує двох доньок від чоловіка - продюсера Юрія Нікітіна, розказала, де наразі перебуває старша Поліна.

У сторіс в Instagram виконавиця повідомила, що нині дівчина живе і навчається у Нью-Йорку.

 
На знімку Оля зі своїми дочками
скріншот зі сторіс горбачової

"Поліна живе у чужій родині, що, звісно ж, розбиває мені серце (бо хочу бути поруч), але й розширює уявлення про людську доброту у світі. Тому на деяких знайомствах з потенційними родинами я плакала, коли чула: "Ми шукали можливості допомогти українцям, і щасливі, що можливість знайшлася. Родини були дуже різні… Їхні діти так само навчаються в цій школі, і, власне, школа сама звернулася до них по допомогу, коли ми попросили", - написала Горбачова.


 
Горбачова ретельно обирала родину, в який житиме її старша дочка

"Серед сімей, які запропонували свою допомогу були: родина телезірки (письменниця, телеведуча, яка подолала рак молочної залози), лесбійська родина з дітьми від попередніх гетеросексуальних шлюбів, тато-американець і мама-росіянка, яка почувала свою провину, афро-американська мати-одиначка, психолог, а також кілька багатодітних родин, чиї старші діти вже поїхали в університет, та кімната залишилась вільною", - перелічила співачка.

 
Багато людей відгукнулося і запропонувало свою допомогу родині Горбачових

"Умови проживання були у всіх дуже класні, і Поліна, звісно, обрала жити у телезірки/журналістки, бо й сама мріє навчатись на письменницю. Але мамка наполягла на родині з трьома донечками, де старша вже поїхала.

Інтуїтивно. І тільки через онлайн знайомство. Бо саме ці батьки сказали, що хочуть дати дітям гідний приклад допомоги іншим людям", - зазначила Горбачова.

 

Нагадаємо, хореографка Ілона Гвоздьова наприкінці березня разом з дітьми поїхала до Італії, де й перебувала майже до середини травня.

Не так давно вона розказувала, скільки витратила за час біженства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горбачова: не розділяю злорадства з приводу страхів російських матерів

"Будете жити в сраці": Горбачова різко висловилася про сварки в інфопросторі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів