Шантаж, замовлення вбивства та насилля: Поліна Неня відхрестилася від криміналу Чернецького і згадала, через що з ним пройшла

1 вересня 2022, 09:35

Видавчиня Поліна Неня нарешті прокоментувала скандал навколо батька трьох її дітей, Юрія Чернецького, якого тиждень тому затримали за наркоторгівлю.

Багатодітна мама запевнила, що ніяк не пов'язна з кримінальними справами свого екса, та згадала про всі жахи, які пережила через нього.

"Одне з українських видань написали обезцінюючу фразу, що ніби "навіть мої друзі мене тролили". Тож я дозволю собі прокоментувати новини і їх тлумачення перший і останній раз. Вимушена зауважити, що ніхто з моіх близьких друзів ніколи мене не "тролив", бо всі вони знають, що як мінімум двічі замовлялися мої вбивства. Я багато що зрозуміла запізно і не могла говорити саме з цієї причини", - почала Поліна свій допис в Instagram.

 
Поліна з трьома дітьми нині живе в Іспанії, куди виїхала через війну

"Я ніколи не була одружена, тому не могла розлучитися. Я змогла закінчити з цими відносинами у 2018 році. Декілька років я намагалася врятувати родину і батька моіх дітей, ще декілька років я не могла вирватися, а потім вже більше 5 років я захищаю свої права і права своіх дітей виключно у правовому полі.

Також зауважу: на початку відносин батько моіх дітей "мав мрії, мав інакші погляди і вів себе інакше". Він не мав жодних відносин до наркотиків. На той момент я працювала у Верховній Раді і тількі після народження дітей зрозуміла, що мене і мою репутацію використали як ресурс і шлях. Ні у мене, ні у моіх дітей немає жодної цінної речі придбаної за кошти підозрюваного. Ані квартир, ні машин, каблучок, годинників, нічого! Це вже про мою систему цінностей. Я завжди працювала і продовжую зараз, самостійно забеспечуючи мою родину", - наголосила Неня.

 
Вперше Неня публічно заявила, що Чернецький забрав їхню дочку, у листопаді 2019-го

"Моі діти і я ніколи не мали і тим паче зараз на маємо жодних відносин до кримінальних справ, за якими звинувачується їх батько. Вважаю некоректним використання фото дітей в подібних матеріалах і мого імені (шановні колеги журналісти, я прошу вас бути толерантними), а тим паче, використовувати обесцінюючи фрази стосовно жінки, яка 7 років публічно бореться за своє життя і рятує своіх дітей. Чи захистять нас потім, якщо нас ніхто не захистив тоді і продовжують ображати зараз?

Проти батька моіх дітей відкрите КП "Злісне ухилення від несплати аліментів". Останні п’ять років він жодним чином їм не допоміг, так само, як і сину Юрію. Ми пережили багато видів знущань: кіднеппінг, шантаж, погрози, замовлення вбивства, приниження честі і гідності, фізичне насилля, пограбування, взлам персональних даних, прослуховування, переслідування…", - перелічила Неня.

 
 
 
В лютому 2021 Неня знову заявила про викрадення дочки ексом

Нагадаємо, раніше нинішня дружина Чернецького натякала, що її чоловіка підставили, згадувала про "заздрість іншої жінки" та оголосила збір 4 мільйонів гривень, щоби викупити чоловіка з-за грат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"С*ка хвора": Поліна Неня показала переписку з ексом, який не віддає дочку

"Теона вдома": видавчиня Поліна Неня з МВС повернула дочку від екса

4 млн для ЗСУ: снайперка Емеральд кинула виклик жінці Чернецького, яка збирає гроші на заставу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів