Гора білизни, шахи та кашпо: Єфросиніна розказала, що встигла за 4 дні блокування в Instagram

20 грудня 2022, 10:48

Телеведуча Маша Єфросиніна повернулася в Instagram після 4-денного блокування її акаунту.

За цей час вона встигла зробити багато справ, до яких зазвичай не доходять руки.

У своєму відновленому Instagram зірка розказала, чим займалася, поки міністерство цифрової трансформації, до якого вона звернулася по допомогу, повертало її акаунт.

"Спершу, зізнаюся, була істерика. Десять років мого життя. Але більше накрило, що ці г.., що кидали скарги, перемогли. Я зварганила Сашкові (син Маші - ред.) веганський бургер та зробила мамі салат зі смаженим сиром брі та карамелізованими горіхами ... Подумала: "а скільки ж в мене було збережених в інсті рецептів". Потім подумала, що це ж тепер всі запереживають, куди я зникла? А в мене ані резервного акаунту, ані твітера, а в ТікТоці останнє відео з позаминулого року", - зізналася Єфросиніна.


 
З самого початку війни Маша не мовчить у соцмережах, а навпаки активно висловлює свою громадянську позицію, тому її і заблокували

"Добре, думаю, скористаюся тим, що брала інтерв‘ю у Михайла ФІедорова, і попрошу його мені допомогти з розблокуванням. Потім згадала те інтерв‘ю, де Михайло ну дуже мене застерігав від порушення правил спільноти Мета, і радив знаходити більш креативні методи, щоб бажати ворогу самі знаєте чого. Застидалася, написала його помічниці). Взяли в роботу. Кажуть, чекай. Отже, за ці чотири доби виявилося кілька речей", - поділилася Маша.

"Дні без інсти тягнуться так само довго, як в дитинстві, коли ти приходив зі школи, зробив всі уроки, а тєлєк не працює. Знов потягнуло до книг. Прочитала одразу дві. На другий день почалася ломка щось за звичкою гортати - відкрила фейсбук, в якому востаннє була влітку і бачила хуліард дописів, що я тупа курка. Там виявилося все без змін: вже тупі всі інші, все погано, всюди зрада, все лайно! Закрила. І більше стільки ж не відкрию.

 
Маша плідно провели дні без інсти

Навчила сина грати в доміно. А він мене в шахи. По 18 партій за вечір done! З’їздили потягом в Краків. Виявилося, що годинами можна просто дивитись у вікно... Ніхто не почав мене шукати із собаками. Всім однаково. У всіх своє життя. І треба сказати, супер нахрін непросте життя. Тому мені чергове нагадування, що всі наші страхи, проблеми та фантазії - це робота суто нашої психіки.

Попрасувала гору білизни, до якої руки не доходили кілька тижнів. Підготувалася до інтерв‘ю. Зробили із Сашком різдвяне кашпо. Згодилася на пропозицію подруги зафіксувати мій нинішній стан на фото...", - перелічила Марія.

 

Нагадаємо, нещодавно Єфросиніна показала, як вони з сином відчули різдвяний вайб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Єфросиніна попозувала в обтислому денімі та розказала, як їй працювалося з українцями закордоном

"Я облажалась": Єфросиніна про те, як пережила мовний скандал і які висновки з нього зробила

"І страшно, і радісно": Єфросиніна помітила в собі зміни

"Іноді розвалююся": Єфросиніна розказала про розлад харчової поведінки, проблеми зі сном та набуте під час війни правило


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів