"Я облажалась": Єфросиніна про те, як пережила мовний скандал і які висновки з нього зробила

5 грудня 2022, 12:00

Телеведуча Маша Єфросиніна, яка декілька місяців тому опинилася в епіцентрі мовного скандалу, не виключає, що колись буде навіть вдячна війні. Адже ніщо не змогло би так, як вона, розкрити людей навколо.

Зокрема те, що Єфросиніній "треба полагодити щелепу", говорили люди, яких вона вважала своїми друзями.

Як вона пережила хвилю хейту та "бажання знищити", як це позначилося на її здоров'ї, і в чому, визнає Маша, вона справді "облажалася", зірка говорила в програмі "Ходят слухи".

 
Маша раніше говорила, що вважає, що мовні чвари українців лише на руку окупантам
фото з instagram єфросиніної

"Мене звинувачували в тому, що я відмовляюся говорити українською. Ніхто, всі люди, які засрали мене і бажали моєму сину здохнути, підірвавшись на міні, і моїй дитині старшій щоб плеснули кислотою - це захисники української мови бажали мені такого - ніхто не потрудився зайти і подивитися, що в мене Instagram, вау, з травня весь україномовний, що всі інтерв'ю, що я їх дала, всі з березня місяця, всі українською", - наголосила Єфросиніна.

Зі слів Маші, насправді їхній із Олею Поляковою меседж полягав у тім, що їм потрібен час, щоби випуски "Дорослих дівчаток" стали виходити українською. І в тому, що вона не донесла це до своєї аудиторії, полягає її помилка.

"Я облажалась. Я точно знаю, аналізуючи цю історію, що якби я на той час була в Україні, я би, мабуть, так не сказала. Я була в Європі, як і всі люди, хто виїхав з дітьми, захищати своїх дітей, прийнявши це рішення. Я жила в новинах, страждала в новинах, але я абсолютно точно не відчувала шкірою, як змінився наратив щодо мови. Я його не відчувала, я не встигла його зчитати. І я тоді робила цей випуск ще дійсно в усвідомленні того, що "Дорослих дівчаток" люблять за чесність - от ми такі як є. І що і тут ми будемо з вами чесними. Бо ми поки що перейти в нашій власній комунікації вдвох - маємо певні труднощі. Я абсолютно наївно подумала, що ця чесність так само буде сприйнята як будь-яка, яку ми говорили, і облажалась", - визнала Єфросиніна.

 
За ті слова Полякову та Єфросиніну розкритикувало чимало їхніх колег

"У мене було бажання привернути увагу до того, що відбувається геноцид російськомовних українців росіянами. Це єдине, що я хотіла. Показати, що вбивають і знищують, а не звільняють російськомовних українців. Це геноцид, початок геноциду українського народу саме з них. Це була єдина моя позиція, а те, що потім з цього зробили, бл*ть, до чого воно привело - це мені буде урок назавжди", - запевнила вона.

Як зізналася Маша, цей болісний досвід відгукнувся їй на фізичному рівні розладом харчової поведінки.

"Стрес призвів до того, що в мене апетит дуже став себе поводити як йому заманеться. Я не можу сказати, що я такий стійкий оловянний солдатик, що я через це круто пройшла. Але я розумію, чому так відбулося, в мене, дякувати Всесвіту, нормально розвинене і аналітичне мислення, і коло близьких мені людей, і в мене є психоаналітик, і мені допомогли з цим впоратися і допомогли об'єктивно подивитися, де я налажала, де є певна частка несправедливості, яку нікому не поясниш і не доведеш", - сказала вона.

"Я не до мови, а до язика завжди ставилася як до інструменту, і мені цей інструмент в березні і квітні дуже сильно допоміг. Мої відеозвернення російською подивилося сумарно 100 мільйонів людей. На мене заведено кілька карних справ в росії, я в розшуку і таке інше. Я добилася того, що я їм отут от (поперек горла - ред.) стала всім, і що солов'їна ця свиня копає і пише всяку хєрню на мене, і я йому як бельмо на оці. Я добилася того, що моя правда просочилася в ті кола", - наголосила Єфросиніна.

 

Вона підкреслила, що відповідає за свої помилки і що віддана своїй країні.

Також у інтерв'ю Маша розповіла, що всі ці місяці живе на довоєнні заощадження. А ще про прикру пригоду, яка сталася з нею в Парижі.

"В мене вкрали все. В мене не працював сейф у номері, я поклала паспорт, права, картки всі", - поділилася телезірка, яка була вражена тим, скільки українців визвалися допомогти їй у складній ситуації, і наскільки ефективним виявилося звернення до консула.

Нагадаємо, своєму маленькою особистою перемогою Єфросиніна називає те, що вона навчилася поважати себе в такому стані, коли вона "розвалюється".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Стара худа анарєксічка": Єфросиніна віджартувалася на закиди про зовнішність

Обряд очищення: Полякова на Лисій горі символічно спалила свій кокошник

Тополя про колег, яким "важко" перейти на українську: Є такий діагноз - імбецил

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів