"Дістало": зірка "Гри престолів" Чаплін засудила стереотипи про росіян та закликала зупинити ідеологічну війну

28 грудня 2022, 10:15

Іспано-британська актриса Уна Чаплін, відома також за участю в серіалі "Гра престолів", пожалілася на стереотипність щодо росіян у кінематографі.

Такий меседж вона висловила в інтерв’ю The Independent, обговорюючи сюжет одного зі своїх нещодавніх проєктів, у якому, вочевидь, росіяни постають лиходіями.

"Мене так дістало, що росіяни завжди погані хлопці. Не можу навіть висловити вам цього. Може хтось просто вигадає новий стереотип, який ми зможемо використовувати", – сказала вона.

 
Уна вважає, що росіяни-поганці-вбивці – це зовсім неправдивий стереотип
фото getty images

Водночас онука Чарлі Чапліна вважає, що автори проєкту, у якому вона взяла участь, вирішили додати елемент "поганих росіян" щоб "підняти ставки".

"Можливо вони зробили це через теперішні обставини (так актриса назвала війну в Україні - ред.), можливо, щоб підняти ставки… Буде чудово, коли ідеологічна війна, яка в нас йде з росією, відійде в минуле", – додала вона.

 
Актриса зіграла у 2-му сезоні "Гри престолів" дружину Роба Старка, через шлюб з якою сталося "червоне весілля"
стопкадр з серіалу

Нагадаємо, на відміну від акторів Джима Керрі, Бена Стіллера, Шона Пена та багатьох інших, які підтримали Україну, Уні Чаплін відкриті всі перспективи російського кіно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Заборонений" у росії Стіллер похвалився сувеніром зі Львова

Лієв Шрайбер про свою поїздку до Львова: Мене підкорила неймовірна стійкість та хоробрість українського народу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів