"Все, що мало значення - втратило сенс": Каменських в затишному зимовому луці підбила підсумки року

29 грудня 2022, 12:00

Цьогоріч через повномасштабну війну процедура підбиття підсумків року зірками українського шоубізнесу та громадськими діячами дещо змінилася.

Співачка Настя Каменських оприлюднила той самий "підсумковий" пост, де розказала, як трансформувалося світосприйняття та цінності нашого народу.

"Зазвичай у цей час ми всі з вами підбиваємо підсумки року, згадуємо все, що відбулося за весь час та складаємо плани на майбутнє. Та сьогодні все те, що раніше мало значення - здається, втратило будь-який сенс. А дуже прості та банальні раніше речі, які багато хто з нас приймав за належне - отримали нову цінність.

Мабуть, кожен зрозумів, що найдорожче - це наше життя та рідні поруч. Що кожен новий день, який маємо можливість проживати - це великий дар, який потрібно цінувати. Сьогодні я вдячна за можливість жити, бачити рідних та продовжувати творити. І я точно знаю, що жоден з нас не буде вже ніколи таким, як раніше. Ми всі будемо кращими, ми вже кращі", - зазначила вона.


 
Наразі Каменських перебуває в Лондоні
 

Нагадаємо, напередодні різдвяних і новорічних свят українські зірки розказали, чи планують святкувати та дарувати своїм близьким подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Салати та японський бісквіт: Кошовий розповів, що готують його дівчата на Різдво, а Ткач – як святкуватиме

"Хоч на хвилину повернутися в мирні часи": Осадча під час тривоги поміркувала про доречність новорічних святкувань


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів