"Хочу сім'ю": закоханий POSITIFF зробив заяву про майбутнє батьківство

31 грудня 2022, 09:41

Співак POSITIFF, який поки воліє не розсекречувати, що за таємнича жінка полонила його серце після розлучення з дизайнеркою Анною Андрійчук, дав зрозуміти, що ці стосунки дуже серйозні.

33-річний артист уже серйозно думає про створення родини.

Про це, а також про те, як змінилися його стосунки з Потапом, якого він називав своїм "старшим братом" та "батею", Олексій Завгородній розповів Даніелеві Салему.

 
фото з instagram positiff

"В мене є дуже сильне кохання до однієї жінки. Я її дуже люблю і, справді, відносини, які у нас з нею - вони під час війни з кожним днем стають ще міцнішими", - поділився виконавець.

"Вона була зі мною кожен день під час війни і я тоді зрозумів, що ми бачимо дуже багато пар які розійшлися, бо війна все ж таки перевіряє людей на багато моментів... Чесно, дуже пишаюся людиною за те, що вона робить для мене... Вона зловила найскладніший для мене час – найдепресивніший, найнервовіший, коли справді від мене відійшло дуже багато, коли втратив дуже багато, до чого я дуже звик і за це вдячний", - зізнався він.

Поза кадром POSITIFF зробив іще одну відверту заяву.

"Я хочу сім’ю, я дійсно хочу сім’ю і до неї готовий і я дуже хочу, щоб все в мене вийшло, і я на цим працюю... Це буде скоро... І дитина буде вже!", - сказав він.

Що ж до Потапа, то, зі слів Олексія, вони з ним бачилися, коли чоловік Насті Каменських приїздив з-за кордону до України.

 

"Ми обійнялися, потисли один одному руки... Він не знав, скільки я зробив там за цей час але послухав всі мої демки. Ми ділимось емоціями, емоції позитивні", - розказав POSITIFF.

"Коли ми з ним бачимось, справді невеличка якась прірва десь є... Я кажу, що ніколи ні на кого не ображаюсь, тільки трохи засмучуюсь. І дійсно відчуття самотності і якогось такого розриву воно є. Але воно так іде і ну окей, тобто в мене немає емоції "блін і це піз**ць"... Це все неприємно, але я думаю, що щось може прийти або піти своїм шляхом, тобто в мене немає такого, що я аж за щось дуже будуть зараз чіплятися і триматися воно йде так воно йде", - додав він.

Нагадаємо, раніше Олексій пояснював, що, на його думку, Потапу, Monatik та іншим артистам, яких не було в Україні, коли почалося повномасштабне вторгнення та на власні очі не бачили російських ракет, складно зрозуміти, що відбувається в їхній країні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Голова все розуміє, а серце – ні": дружина Позитива розповіла, як вони дійшли до розлучення


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів