"В 35 пішла за своєю мрією": Юрушева оголосила, яку нову професію опановуватиме в університеті

12 січня 2023, 14:00

Дружина колишнього губернатора Черкащини Олександра Скічка, бізнесвумен Єлизавета Юрушева не з чуток знає вислів "ніколи не пізно".

У свої 35 Ліза взялася опановувати нову професію – фешн-дизайнера, про що оголосила у своєму Instagram.

У дописі багатодітна мама розповіла, як прийшла до такого рішення. Зокрема, зі слів Юрушевої, переїзд до Італії та війна неабияк вплинули на неї.

 
Ніколи не пізно йти за своєю мрією
фото instagram лізи Юрушевої

"Я ніколи не планувала заглиблюватися (в моду - ред.), я так тільки з боку завжди захоплювалась. Та війна, переїзд все змінили. І, коли я зрозуміла, що все залишилось там, вдома, я взагалі не могла знайти собі місце в цій новій реальності… Я перейшла у єдиний статус "Мати" і взагалі забула про свої бажання, амбіції, мрії…

І ось одного разу… сіла в кафе поговорити з подругою, почала їй розповідати про життя в Мілані, підняла очі й говорю "Уявляєш, прямо зараз сиджу навпроти університету Marangoni, так круто бути в столиці моди. Як же я мріяла в 18 років стати дизайнером і вступити сюди на навчання". І тут вона мені говорить "Йди запишись!", - згадала Юрушева.

 
Юрушева тепер має статус багатодітної матері-студентки

"Я спочатку посміялася, а потім за день проїхала його рази 4 і подумала, що може це таки доля… Так я подала свої документи і в 35 років стала студенткою! Можливо, в мене нічого не вийде і взагалі немає таланту, але я хоча б спробую заради тієї дівчини, яка так довго про це мріяла, скуповувала усі книги і знала усі колекції відомих дизайнерів. І нарешті в 35 пішла за своєю мрією!", – написала вона у своєму Instagram.

 

Нагадаємо, молодшу доньку Анну Ліза народила у Відні в квітні 2022-го. Згодом Юрушева із трьома нащадками переїхала до Мілана, де до школи пішли двоє старших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розмальована Юрушева показала, у яких розвагах не змогла відмовити доньці

"Мені було гидко": Юрушева після відпустки в Туреччині вирішила перейти на українську мову

"Аж мурашки по тілу": Юрушева у патріотичній кофтинці поділилася враженнями від української мови

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів