"Діє наче магія": Кухар поділилася лайфхаками проти стресу

18 січня 2023, 10:45

Українській балерині та хореографці Катерині Кухар, як і більшості українців нині доводиться боротися зі стресом.

Власним досвідом та дієвими лайфхаками артистка поділилася у своєму Instagram.

У дописі Кухар радить в моменти стресу виписати емоції на папері.

 
Балерина порадила кілька способів боротьби зі стресом
фото instagram Катерини Кухар

"Звісно, найкращий вихід зі стресу – його відсутність, однак це в ідеальному світі… Іноді, буває так, що немає з ким поговорити… і в цьому випадку "випустити емоції" допомагають думки на папері. Діє наче магія", – розповіла вона.

"Візьміть папір і виписуйте (важливо, щоб від руки) все, що болить, що турбує, викликає страх. І пишіть, пишіть… Подивіться на своє творіння і відпустіть… розриваючи листок на частини. Відчуваєш, наче камінь з душі", – йдеться у дописі Катерини.

 
Раніше Катя розповідала, як вивозила дітей на початку війни

Артистка радить також написати відразу другу частину "емоційного листа". Мовляв, в ній треба подивитися на себе зі сторони.

"Це допомагає побачити більше можливостей. В цьому форматі "над собою" потрібно виписати усі варіанти рішення питань, що турбують, іншої точки зору, або навіть втілення бажань у різних проявах. Це працює в усіх сферах життя. Коли пропрацьовуєш та дивишся іншим поглядом, не суб’єктивно, з’являється: "Я знаю, що робити", – радить Кухар.

 

"Також, коли відчуваю, що треба виговоритися – люблю їхати наодинці в машині і голосно співати. Це ж можна повторити вдома: включити пісні та вивільнити все через голос", – підсумувала вона.

Нагадаємо, нещодавно телеведуча Катерина Осадча розповідала, як ладнає зі стресом та чи приймає заспокійливі ліки для цього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ну, здрастуйте, 40": іменинниця Кухар показалася в квітах та в ліжку зі смаколиком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів