Як планети зіпсували Столару втечу в Дубай та що чекати від них цього тижня: гороскоп від Вольнової

23 січня 2023, 10:15

Привіт, друзі!

Пропоную вам астрологічний прогноз на тиждень з 23 по 29 січня.

Але перед цим згадаємо, що я попереджала про несподіванки 21 і 22 січня і радила "що б не трапилося - зберігати спокій, можливо, щось чи хтось піде з вашого життя". Передбачення філігранно відігралося на хлопцях з "батальйону Монако" в особі сканадального забудовника Києва Вадима Столара та екстравагантного мільйонера Ігоря Абрамовича.

Вони вирішили раптово повернутися на батьківщину і встати на захист неньки… Точніше, на захист свого бабла та депутатського мандата. Хлопці тричі побували в парламенті, зустрілися з потрібними людьми і зібралися назад. Абрамович - на землю монакську, а Столар - захищати підступи до Дубая. Але шлагбауми для їхнього Мерседеса і Роллс-Ройса при виїзді виявилися несправними.


 
Абрамовичу і Столару минулого тижня не пощастило
коллаж УП

А тепер про головне: що приготували нам зірки наступного тижня?

Після Китайського Нового Року 22-го січня на зміну чорному агресивному Тигру прийшов велелюбний пухнастий Кролик. Нас чекає період можливостей та удачі з 23 січня по 4 квітня 2023 року. Зважайте - на небосхилі немає жодної ретроградної планети.

У моєму прогнозі на 2023 рік зазначалося, що в рік велелюбного Кролика будуть зняті всі сексуальні табу. І першою ластівкою став Facebook та Instagram, які можуть дозволити жінкам показувати свої соски на фото та відео. Дистанція між соцмережами та Порнхабом відчутно скоротиться.

 

23 січня - директний Уран підштовхує нас до змін: захочеться з ентузіазмом взятися за справи. Але пам'ятайте, що з 12:19 до 19:36 холостий Місяць, і починати нове, а тим більше глобальне не рекомендується.

Поєднання Венери та Сатурна дає зріле, виважене ставлення до життя. Порада дівчатам: якщо ви хочете узаконити ваші стосунки з другою половинкою або з'ясувати, наскільки вони серйозні та довговічні – розставте всі крапки над "І" цього вечора.

24 і 25 января - Місяць у Рибах. Інтуїція, креативність. З'являються нові партнери та союзники, які готові надавати безоплатну допомогу. Легко вирішуються юридичні справи. Секстиль (гармонійний аспект, що означає успіх) Сонця та Юпітера дозволяє розширити ваш вплив та посилити авторитет, він також буде підтримувати вас у четвер та п'ятницю.

25 січня - не лінуйтеся, встаньте раніше і встигніть вирішити всі справи до вечора, бо з 18:11 до 20:48 на небосхилі холостий Місяць.

 

26, 27 січня - дії, динаміка, оновлення. Венера у Рибах. Це час для налагодження романтичних відносин, а також для покращення вашого фінансового стану. Якщо ви з кимось посварилися, то це найкращий день для примирення, згладжування гострих кутів та компромісів.

28 січня - день краси, споглядання. Побалуйте себе та близьких. Купуйте те, що прикрашає і радує вас: косметику, одяг, прикраси. Будьте щедрі до інших.

29 січня – незважаючи на вихідний день, не зменшуйте темпу. Будьте активними та ініціативними, не втрачайте можливості, дайте собі другий шанс досягти бажаного. Відкривається ваша нова сторінка у житті. Пам'ятайте, що все у ваших руках.

Ваша Світлана Вольнова.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів