"Стали ближчими до дому і до Перемоги": дружина Сенцова повідомила, що їхній син отримав українське громадянство

26 січня 2023, 15:40

Син режисера Олега Сенцова та юристки Вероніки Велч, півторамісячний Дем'ян офіційно став громадянином України.

Про це жінка повідомила у Facebook, показавши фото цього урочистого та символічного моменту в посольстві України в США. Вероніка пригадала події та думки річної давнини.

 
Дем'ян отримав українське громадянство
фото facebook велч

"Останніх не буде, бо всіх не подушать." Відчуття війни висіло в повітрі. На київських вулицях помітно поменшало автівок, а шпальти газет майоріли гнітючими прогнозами західної розвідки. Нам же не хотілось вірити в очевидне, але дуже хотілось встигнути реалізувати все намріяне, - написала вона.


"У один із тих сірих київських ранків чоловік сказв мені: "Не переймайся, ти завагітнієш, а я поїду на війну". Від цієї фрази по тілу пробігли мурашки. Ми хотіли дитинку, та це прозвучало як бартер з долею. Тоді у нас були зовсім інші плани та мрії. Ми вже ментально готуватись до еко, а путін реально готувався до війни. Я обурилась і відповіла, що не граю у всі ці quid pro quo. Олег же тільки посміхнувся і додав, що ця орда не зупиниться, поки ми їх не зупинимо, а дітей ми будемо виховувати в вільній країні, на якій "обламають зуби" та закінчаться як сама імперіалістична росія, так і сам путін", - розповіла вона.

 
Вероніка з малюком зараз в Америці

Минув рік, і Дем'ян народився далеко від дому, а його тато зараз на війні.

"Нині наша чудова пані Посол вручила Дем’янчикові довідку про набуття українського громадянства і ми стали ближчими до дому і до Перемоги. "Останніх не буде, бо всіх не подушать…", - подумала я, згадуючи Олегові слова "про дітей, війну, переможену орду та розвал імперіалістичної росіі". Перша частина чоловікового "пророцтва" збулась. Збудеться і друга. Слава Україні!", цими словами закінчила допис Велч.

Нагадаємо, Олег із Веронікою одружилися влітку 2022-го.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не вмію розповідати любовні історії": Сенцов зізнався, де познайомився з дружиною

"Мій маленький дворічний неслух": матір доньки Сенцова показала їхню іменинницю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів