"Не уявляв, що це закінчиться так": Оззі Озборн, який страждає на хворобу Паркінсона, припиняє гастрольну діяльність

1 лютого 2023, 12:00

Британський музикант Оззі Озборн через серйозні проблеми зі здоров'ям завершує свою гастрольну діяльність. Про це 74-річа легенда року, який страждає на хворобу Паркінсона, а сім місяців тому переніс непросту операцію на хребті, оголосив на своїй сторінці у Instagram.

Оззі зізнався, що це, мабуть, найтяжча новина, якою він змушений поділитися зі своїми вірними фанами.

"Моєю єдиною ціллю впродовж цього часу було повернутися на сцену. Мій голос в порядку. Але після трьох операцій, лікування стовбуровими клітинами, безкінечних сеансів фізитерапії, а віднедавна і Cybernics (HAL) Treatment (технологія з використанням екзоскелету, який допомагає людині рухатися - ред.), моє тіло досі фізично слабке", - написав Озборн.

 
Оззі Озборн більше не гастролюватиме
фото getty images

"Я ніколи не уявляв, що дні моїх гастролей закінчаться так. Моя команда зараз розробляє ідеї, як я зможу виступати, не мусячи переїздити з міста до міста і з країни до країни", - додав артист.

Озборн зазначив, що йому дуже прикро розчаровувати шанувальників, але він фізично не в змозі виконати те, що було заплановано. Його європейський тур, який мав відбутися в 2019-му і відтоді переносився тричі, остаточно скасовано.

Нагадаємо, хворобу Паркінсона в Оззі виявили в 2020-му. Син музиканта, Джек Озборн страждає на розсіяний склероз.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Оззі Озборн: Рок-музика не може померти, поки я живий

Елтон Джон: Я ніколи не піду на пенсію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів