"Фортеця Бахмут": Антитіла присвятили пісню стійкості та незламності українського народу

3 лютого 2023, 13:10

Учасники гурту Антитіла вперше від початку повномасштабного вторгнення презентували пісню-присвяту "Фортеця Бахмут".

Трек записано для посилення духу військових та щоб замотивувати і навчити українців швидко приймати рішення в складні часи.

"Ми, як музиканти, розуміли, що нам потрібно зробити щось, що надихає, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стояти і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу і своє завдання потрібно робити спокійно, як того вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто конкретно зараз зі зброєю чинить супротив окупантам - майбутнє України", - зазначив лідер гурту Тарас Тополя.

 

"І, що б не відбувалося навколо, ти маєш взяти себе в руки і робити все, що від тебе залежить у найліпшому вигляді. Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили достатньо, тому як ніхто розуміємо про що співаємо, і за що стоять наші побратими в найпекельнішій точці світу сьогодні", - додав музикант.

 

"Перед офіційним релізом ми показували пісню нашим друзям-військовим, та отримали у відповідь лише одне: скоріше випускайте цю пісню, вона потрібна саме зараз", - розказав він.

 

Прем’єра кліпу на пісню "Фортеця Бахмут" запланована на 10 лютого. Зйомки, в тому числі, відбувалися на передовій.

Нагадаємо, ще напередодні війни Тополя повідомив, що він разом із колегами вирішили приєднатися до Сил Територіальної оборони ЗС України.

А у серпні виконавці повернулися на творчий фронт.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів