У віці 28 років: молодший брат Хейден Пенетьєр раптово пішов із життя

21 лютого 2023, 09:59

Американська акторка Хейден Пенетьєр втратила єдиного брата. Графіті-художник та актор Дженсен Пенетьєр, відомий за ролями у фільмах "Ідеальна гра", "Останній день літа", серіалом "Ходячі мерці", помер у віці 28 років.

Сумну новину підтвердили представники екснареченої Володимира Кличка, але причина смерті чоловіка поки невідома, повідомляє CNN.

 
Дженсену Пенетьєр було 28
фото getty images

Як повідомили джерела TMZ у поліції Нью-Йорка, виклик до неї надійшов о 17:30 19-го лютого.


Зі слів інформатора The Daily Mail, останнім часом Дженсен переживав непростий період у своїй кар'єрі. На вебсайті Пенетьєр зазначено, що малювання свого часу стало його способом боротьби зі "страшною тривожністю та депресією".

"Хейден просто невтішна. Він був її найкращим другом та єдиним братом. Він був таким хорошим хлопцем, але жив на краю", - сказав співрозмовник видання.

 
Хейден із братом були дуже близькі
фото з twitter пенетьєр

Нагадаємо, з тяжкою депресією мала справу і сама Хейден. А нещодавно екснаречена Володимира Кличка відверто розповіла, що мало не вбила себе наркотиками та алкоголем.

Як відомо, дочка колишньої пари, Кая Євдокія живе з родиною батька.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наша пісня гарна й нова? Екснаречену Кличка знову заскочили з чоловіком, який її лупцював

"Наркотики та алкоголь": екснаречена Кличка зізналася в залежності, що зруйнувала їхні стосунки та змусила її віддати доньку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів