"Відчував, що тону": Ед Ширан розповів, що під час вагітності в його дружини виявили пухлину

1 березня 2023, 14:45

Британський співак Ед Ширан зізнався, що 2022-ий рік став для його родини і для нього особисто не лише дуже щасливим завдяки народженню другої дитини, а і сповненим серйозних випробувань.

Під час вагітності в дружини артиста, Черрі виявили пухлину. А ще Ед втратив найкращого друга.

Особистим 31-річний Ширан поділився з шанувальниками у Instagram, представляючи свій новий студійний альбом "Subtract", який вийде на початку травня.

 
Співак вирішив розмовісти, що відбулося в його особистому житті за останній рік
фото енні лейбовіц із instagram ширана

Як написав Ед, він працював над ним десять років, але на початку 2022-го відбулася низка подій, що змінили його життя, ментальне здоров'я та погляд на музику і мистецтво.

"Написання пісень - це моя терапія. Воно допомагає мені зрозуміти мої почуття. Я пишу, не думаючи, про що буде пісня, просто пишу те, що вигулькує. І от просто за тиждень я замінив десятирічну працю своїми найглибшими, найтемнішими думками", - пригадав Ширан.

 
Ед поділився останнім записом лютого у своєму щоденнику

"Упродовж одного місяця моїй вагітній дружині повідомили, що в неї пухлина, і нема способу лікування, доки вона не народить. Мій найкращий друг Джамал, мій брат, раптово помер, а я опинився в суді, захищаючи мою репутацію та кар'єру автора пісень (мова йде про звинувачення в плагіаті через пісню "Shape of You". У квітні Ед виграв суд - ред.). Мене закручувало в спіраль страху, депресії та тривоги. Я відчував, що тону, голова під поверхнею, шукаю, але не можу пробитися до повітря", - поділився артист.

 
Ед із дружиною на The BRIT Awards в лютому 2022-го
фото getty images

Як підсумував Ширан, цей альбом являє собою "відчинений люк у його душу".

Нагадаємо, Ед і Черрі разом іще зі школи. У 2020-му році в пари народилася перша донька Лайла Антарктика, а в травні минулого року - друга, Джупітер.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Сирени обірвали наш сон": Антитіла випустили спільну з Едом Шираном пісню. ВІДЕО

Ед Ширан представив кліп, знятий у довоєнному Києві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів