"Мене драйвить": 18-річна дочка Нікітіна та Горбачової подалася в письменниці в Нью-Йорку

6 березня 2023, 12:15

Дочка продюсера Юрія Нікітіна та артистки-менторки Ольги Горбачової Поліна Нікітіна (вона ж Nora Polinnia) 6-го березня святкує свій 18-й день народження.

Дівчина живе в Нью-Йорку, де наразі навчається в школі й реалізує себе в письменництві.

"Привіт, мене звати Поліна, і я маю, що вам розповісти. Мене драйвить слово songwriter: у ньому є і пісня, і письменник. Я відчуваю, що просто писати пісні, – для мене замало, і якщо ти можеш втілити історію в короткій формі, то можеш навчитись і літературному мистецтву. Тож краще зробити це зараз, а не коли прийде час писати мемуари", - поділилася дівчина.

 

 

Поліна повідомила, що незабаром вийде її перше друковане видання.

Книга вийде двома мовами і складатиметься з кількох частин: особисті хроніки Поліни, її спостереження, відчуття, спогади та рефлексії, а також інтерв’ю з однолітками американцями і не тільки про важливе в контексті війни, культури, глобальних проблем та бачення майбутнього.

 

"Я люблю Нью-Йорк за його багатогранність та можливості, що відкриваються, але душею я завжди в Києві. Наразі я навчаюся тут і бачу свою місію в тому, щоб доносити моїм одноліткам не лише актуальну повістку, а й українські культурні коди. Всі мої нові друзі знають, звідки я, але вони не завжди розуміють, що Україна – це не лише про війну.

Наші дизайнери вдягають Бейонсе та інших селебріті, наші художники збирають мільйони на аукціонах, наші музиканти колабяться зі світовими зірками, а наші стрічки потрапляють до шортлиста "Оскара". Про це я говоритиму у своїй книзі", – додала авторка.

 

Нагадаємо, раніше Горбачова розказала, яку родину і чому обрала для життя доньки в Нью-Йорку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горбачова розповіла, чому вона молиться українською

Горбачова: не розділяю злорадства з приводу страхів російських матерів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів