"Р*сня перебила всі плани": Притула зізнався, що збирався завести ще дитину, та розказав, на які кошти живе

28 березня 2023, 11:00

Телеведучий та волонтер Сергій Притула, який від самого початку війни займається наймасштабнішими зборами для військових, розказав про плани в особистому житті.

В інтерв'ю Юлії Бориско він також розповів, на які гроші живе зараз і на чому економить.

"Минулого місяця долари міняв вже", - пожартував Притула.

 
Сергій входив в топ найбільш оплачуваних телеведучих на Новому каналі

"Насправді я досить непогано заробляв за роки роботи на Новому каналі. Там я точно заробляв більше за всіх ведучих. В системі координат українського телебачення, не знаю, може в трійці, п'ятірці був. Тому це була можливість і заробляти, і витрачати, і відкладати, і інвестувати.

В жовтні 2021-го року велику частинку сімейного бюджету ми інвестували в облігації внутрішньої державної позики. В принципі, мені звідти непогано капає... Були там ще в одну історію трошки грошей інвестовано. Попри те, що офіційну зарплатню з Нового каналу я отримував у грудні 2021-го чи у січні 2022-го. Я ж достатньо відверто, скромно, невибагливо живу", - пояснив волонтер.

 

За словами Сергія, основні кошти йдуть на його родину:

"На фонді, наприклад, нас годують. Тому що ми волонтеримо. Є люди, які на волонтерських засадах нас підгодовують. Ми не витрачаємо грошей на їжу, на харчування працівників. Машина так само багато не жере".

А ще телеведучий розповів про майбутні плани на дітей.

"Я дитину збирався зачати з дружиною у вересні - жовтні 2022 року. Звичайно, що ще не пізно. Але ср*на р*сня зі своїм грьобаним Путіним дуже сильно перебили всі плани. Відверто, мені дуже важко створювати якийсь горизонт планування далі, ніж на два-три тижні. Місяць – максимум", - запевнив він.

 
Сергій - багатодітний батько. Від першого шлюбу чоловік має сина Дмитра, а друга дружина йому подарувала двох доньок - Стефанію і Соломію

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон розказав про бізнес під час війни і скільки грошей йому потрібно для житя.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Притула задля романтики з коханою дзвонить Любі, яка розуміє його з пів слова

Притула показав свій вечір із трьома дітьми. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів