"Довелося продавати автомобілі": Гордон розказав про бізнес під час війни і скільки грошей йому потрібно для життя

10 березня 2023, 14:45

Журналіст Дмитро Гордон, який на час війни залишився в Україні окремо від родини, розказав про фінансове забезпечення дружини і дітей за кордоном.

В інтерв'ю "Слава+" він зізнався, що нині заробіток йому приносять лише його YouTube канали, але і цих грошей не завжди вистачає.

"Я ніколи не тримав кешу. Тобто в мене були $20-30 тисяч про всяк випадок лежали, і то не завжди. Схема була дуже проста: в мене є нерухомість в Києві, багато нерухомості, яку я здавав в оренду. Гроші за оренду надходили щомісяця. Я розплачувався з кредитами (в мене вони досі є). Я брав на нерухомість кредити, - під нерухомість, яка вже є (в гривнях).

Схема дуже проста: якщо на ринку нерухомості з'являється цікавий об'єкт, я беру кредит в банку під ту нерухомість, яка в мене вже є, і беру цей об'єкт", - розказав Гордон, як заробляв до війни.


 

Після початку повномасштабного вторгнення ціни на нерухомість впали, тому журналісту довелося шукати інші шляхи заробітку.

"Гроші брати окрім YouTube нема звідки. Довелося продавати автомобілі. В мене не залишається особисто жодного автомобіля. Я сьогодні продав свій Maybach, на якому мене возив водій. Я продаю свій джип Mercedes, на якому їздив сам інколи", - запевнив Дмитро.

 
Зараз у Гордона залишилася лише одна автівка, Toyota Camry

Журналіст також розказав, скільки грошей для комфортного життя йому необхідно зараз.

"У мене родина складається з моїх та батьків Олесі (дружина - ред.), з дідусем Олесі, з дітьми, з людьми, які поруч з нами. Це 12-13 людей. Скільки треба людям, щоб жити за кордоном? Треба дітям навчатися… Грошей треба немало. А якщо хтось з літніх людей хворіє за кордоном, як ви думаєте…", - зазначив він.

 

"Якщо йдеш на день народження (ти заможна людина), ти можеш подарувати подарунок менш ніж на одну тисячу доларів? Не можеш. Ну, це було до війни. Іноді гроші дарував. Іноді речі якісь гарні: шарф чи сумочку…", - згадав журналіст, які подарунки робив до війни.

"Які п'ять тисяч доларів? Набагато більше. На мені родина. Мені не вистачить 1 тисячі доларів на себе навіть зараз. А будинок? Податки, люди, які працюють зі мною. Понад 15 тисяч доларів".

Нагадаємо, Гордон вже понад 11 років у шлюбі із чинною, третьою дружиною Олесею Бацман.

Як відомо, вони з Олесею виховують трьох дівчаток: Санту, Алісу та Ліану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Шизофренія та ї*анутість: Комаровський у розмові з Гордоном поставив "діагноз" путіну

До зустрічі з Гордоном: Бацман показала себе-студентку. ФОТО

Бацман у золотому аутфіті показала майже всіх нащадків Гордона

"Може, і більше, хто знає": Гордон заінтригував кількістю дітей та похвалився заробітками синів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів